Adopcia

isabella

ja si myslim, ze je to o vas, temperament tmavsej pleti sa isto nezaprie a je to pre bieleho o to vacsia zataz a zodpovednost, ale to neznamena, ze z neho nemozete vychovat skveleho cloveka, len na to treba mozno viac trpezlivosti, drzim vam palce

soffa

taktiez suhlasim s nazormi.mam 2 kamosky ktore maju deti s cernochmi,ziju v Londyne,nikto sa nad tym nepozastavuje,ale staci ak pridu na Slovensko na dovolenku a uz je to odsudzovanie,a neviem co este.U mna bol tiez kamos z Francuzka tiez pocernejsii a mal problem so skinmi,nahanali ho hore dole po meste.hrozne,tak som sa hanbila jak pes.v zivote uz tu nepride,lebo ma na Slovensko zle spomienky.

mate59

Je to veľmi veľká odvaha.Súhlasím s ahoj123,čo sa týka génov.Osobne poznám 3 prípady takejto adopcie a neskončili dobre hneď v puberte.Hovorme si čo chceme, ale žijeme v rasistickom štáte.Pri vyplňovaní dotazníka ste mali možnosť začiarknuť ohľadne výberu farby pleti.Osobne vám fandím, budete sa stretávať s mnohými problémami,osobne by som takejto obety nebol schopný.

lima

nie je dolezite, ci byvas na dedine alebo vo velkom meste, dolezite je ako sa stotoznis s tym TY, ze budes mat dieta tmavej pleti. ak vnutorne citis, ze to dieta chces, tak sa vykasli na okolie a zi svoj zivot pre seba a pre svoju rodinu.

ahoj123

nie som rasista,ale viete nieco o jej rodicoch? vies geny neoklames....ale je to pekny cin,drzim vam palce,kazde dieta potrebuje mat rodinu a lasku....

jancecka

mne osobne by to nevadilo, vôbec by som nehľadela na to, čo si myslia ostatní a to nie som z malého mesta ale 300 člennej dediny :D kde vie každý o každom :D ale našťastie sa nám podarilo otehotnieť, tak sme takéto vážne rozhodnutie neriešili, u nás by bol asi manžel proti, aj keď nerozumiem prečo, rasista nie je, tiež si myslím že zrejme kvôli rečiam, držím palce