Som bezmocnaa:(

Príspevok v téme: Som bezmocnaa:(
lovelines

Ahojte!..takze mam 20 rokov a mám priatela ktorý ma rovnako ako ja,sme spolu 10 mesiacov,..neviem co mam robit som bezmocna,hovori ze ma lubi,ale stale sa zo mna vysmieva pre minulost(aj ked som ju mala uplne normalnu,jedneho partnera a asi 3 iba obycajne vztahy v ktorych o nic neslo,pusinky a tak nic viac)vzdy ma len ponižuje,je uplny egoista:(..neviem sa odputat od neho,viem ze som hlupa niekedy mi to aj pripomina..obcas je uplne normalny ale viac je takyto:(..vzdy ma len ponižuje:(..ja neviem co mam robit som uplne nadne:(stale mi len pripomina,ze bez neho niesom NIC,ze keby sme a rozisli nikde by som nechodila,nic by som nebola,ale to neni pravda:(..uz nemam ani ziadne kamaratky:(som uplne sama:((....poradte mi co mam robit???

wawa

lovelines: Viem, že to asi nedokážeš, ale okamžite sa s tým človekom musíš rozísť! Natrafila si na typický príklad manipulátora, ide mu len o tom, aby rozložil tvoju psychiku a aby si sa na ňom stala úplne závislá. Ak neunikneš teraz, onedlho ťa začne zamykať v byte a budeš môcť robiť len to, čo ti odovlí on. Vari nevidíš, že on ťa vôbec nemiluje? Jemu nezáleží na tvojej láske, ale na tvojom utrpení. Čím viac ti ubližuje, tým je mu lepšie!!!Je to zakomplexovaný chudák, ktorý si svoje komplexy lieči tým, že ponižuje teba. Utekaj, kým je čas!!!

lolika

lovelines :
vieš,čítala som niekde - že čím dlhšie s takým človekom si, tým viac sa mu začína človek podobat...
snád nechceš zblbnut z neho úplne,že nie ?????????????????????????????????????????
preto nemáš ani priatelov,lebo vidia s kým chodíš a o tebe si myslia,že si ako on...
začni si vážit samu seba . držím palce :)))

lost

lovelines

no tak si ho nahraj, a tie vyrhazky daj na niekolko medii, naj kamoske + niekam na net (zahelsovane), keby daco..

respektive, ak by si mu velmi v tomto verila, dal by som tu nahravku na net + naplanoval automaticke odoslanie emailu napr policii aj s tou nahravkou
- nezaruci ti to nedotknutelnost, ale ten typek ma smolu, ak sa o nieco pokusi.
(napriklad kazdy mesiac, 3-6-9-12 mesiacov, a 5 dni predtym prelozis "termin" odoslania)

AZ KED budes mat toto vsetko v bezpeci, jemne mu naznac (EXTREMNE CHLADNOU TVAROU) ze akykolvek pokus o cokolvek ho bude stat dvojnasobne viac bolesti ako on urobi tebe a/alebo rodine..
hlavne nepreukazuj strach, v ziadnom pripade. je to zviera, ak nemas strach, bude sa bat on teba a nie naopak.

len extremy slaboch, buzna alebo teplos ktory ma iq nizsie ako teplotu svojho rozmnozovacieho organu* moze taketo nieco povedat svojej tak milovanej osobe

* tymto individuam by mal byt jednoznacne odobraty s okamzitou platnostou, aby nesiril dalej svoj pochybny geneticky kod.

lovelines

ale ako sa mam roziiist??..neviem ci to boli len detske "vyhrazky"..ale povedal ze mi znici celu rodinu aj mna,ked ho nejako ojebem...ja nechapem,mozno to myslel,len aby som sa zlakla...ja neviem...obcas ho nechapem:(((...aj teraz ak moja mama ma proti nemu nieco opravnene..hned ho sklamala akoze moja mama..stale to iste omieľa:myslel som si ze tvoja mama je normalna....ale on nechape ze len chrani mna...nechape to:(

GiovanniX

rozid sa s nim cim skor,nech si ostane sam a nech si najde taku ako je on...ty bez neho vies zit,ale ci aj on bez teba?clovek si vtedy uvedomi,ze co stratil,ked je uz neskoro...

lovelines

mate pravdu,je to taaaak:((((..dokaze sa pohnevat len preto ze prave nemam signal..a dostane neuveritelne nervy,pre ktore so mnou asi aj 2 miuty nedoakze normalne hovorit:((...mozno je to aj tym..ze ked sme sa spoznali som sa mu pacila ale ja som ho nechcela....a mam taky pocit ze mi to chce vratit,ze som ho najprv nechcela:(....ale nemohla som prinutit svoje city:(..

soffa

ze bez neho nie si nic????tak mu to dokaz,posli ho dokelu a uzivaj si zivot.uvidis ako mu potom spadne sanka.nie je nic horsie,ako egoisticky,namysleny frajerik,.je si tebou az prilis isty a to nie je dobre

lili-fuk

asi si zamilovana do nositela posramoteneho ega a tymto si to konpenzuje prave na tebe alebo je citovo totalne zakrpateny skusala si sa s nim porozpravat ? upozorni ho ze ti to vadi ze by nemal druhych ( teba ako partnerku)pouzivat na navodenie svojich "prijemnych pocitov"(myslim tym ponizovanie)a mozno potrebuje ten "nekonecny obdiv"kamaratov presvecit ich o vlastnej vynimocnosti nadriadenosti ......skus skus mu to dat najavo a pokial nepolavi urcite to ukonci