Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

A uz nwm co so sebou...

Príspevok v téme: A uz nwm co so sebou...
srnka252

ahojte, mam priatela, o par dni budeme mat "/vyrocie"/ co sme spolu dva roky a on v poslednom case na mna uplne kasle... mozno je to len moj pocit ale myslim ze to tak je, pretoze uz sme strasne dlho neboli spolu a pritom byvame mozno 2km od seba...velmi ho milujem a bojim sa ze sa nieco deje...a pritom mame este aj vela rodinnych problemov, moji rodicia sa rozvadzaju tak sme sa nedavno odstahovali, skola ide dole vodou a ani kamaratov nemam tak vela aby ma mal kto upokojit... uz neviem co mam robit lebo som len nervozna zo vsetkeho okolo mna a strasne emocionalna...este k tomu aj toto pocasie...tak nemozem ist ani von sa prejst alebo nejako si zasportovat :(((((

srnka252

praveze sa neozyva, a ja ked mu zavolam tak povie ze sa mu bud nechce alebo ze akurat ide ku kamaratovi... tak ked moze ist za kamaratom tak preto nemoze prist aj za mnou? :(.. ja uz kaslem na to vsetko...

rew

srnka252> podla coho sudis ze na teba kasle? preco ste tak dlho neboli spolu? neozyva sa ti, alebo sa aj ozve ale nema cas..?

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.