zacala som chudnut a funguje to

Príspevok v téme: zacala som chudnut a funguje to
papanica

ahojte...
chcem sa s vami podelit o nadsenie ktore ma pochytilo...
1.6... rano som sa na lacno postavila na vahu...83,5...ale to bolo len preventivne...lebo som vedela ze chcem skusit schudnut...
dnes... 4.6.2010... rano..a opat na lacno...vaha 80,2 kg...a obrovske nadsenie.. a energia z cvicenia...a sila z jedla ... lebo jem v podstate stale... a som teraz straaasne stastna...
a tesim sa co bude dalej...aj ked viem ze to tempo musim spomalit...
kto sa chce ku mne pridat?

Nani

No, fakt je že som to asi prehnala. Ale vychádzam z vlastnej skúsenosti, keď som s jednou internetovou skupinou chudla tak sprvu nebol problém schudnúť za týždeň to kilo, ale po troch kilách sa chudnutie zastavilo a ja som bola šťastná ak som za týždeň schudla pár dkg. A to som sa musela v jedení poriadne obmedzovať. Ak by som v chudnutí pokračovala tak by mi to vychádzalo tak, že by som za mesiac schudla 1 kg a bola by som spokojná.

Nani

Papanica jedno kilo za týždeň nie je málo. Ja si myslím že keby sme mali trpezlivosť a chudli pomalšie, trebárs kilo za 2-3 týždne, že by to bolo trvácnejšie a nenabrali by sme pri porušení životosprávy tak rýchlo kilá späť.
Mňa by veľmi zaujímalo čo cez celý deň ješ, určite si to píšeš alebo pamätáš aby si sa mohla kontrolovať. U mňa a asi aj u iných je to tak, že keď večer menej jem, alebo trebárs aj viac ale len zeleninu, syry, mäso a tak, čiže nie chlieb ani žiadne iné sacharidy, a nejem pred spaním, tak ráno sa cítim dobre a je to vidieť aj na váhe.
Ak sem zablúdiš napíš prosím Ťa čo papkáš.

papanica

ahoj NANI...

nie ziadne ine forum...len som bola na sluzobke a tak vytazena ze som bola rada ked som vobec dokazala zavolat drahemu na opacny koniec sveta...

v chudnuti som nepolavila...ani v cviceni... ale troska sa to spomalilo...teda nie troska ale riadne... tento tyzden som dala dolu necele kilo...ale aj tak som spokojna... chcem aby to takto po kilecku slo tyzden za tyzdnom...

a tebe sa ako dari?

Nani

Neverím žiadnym zázrakom na chudnutie, neexistujú, a užívať tabletky bez predpisu lekára - to je hazard so zdravím.
Papanica založila si snáď nejaké iné stránky pre seba a svoje nasledovateľky, keď sa neozývaš? Alebo si poľavila? Napíš ako to je a dúfam že už chudneš pomalšie.

victtoria

Ahojte,predam pripravok na chudnutie Stacker..velmi ucinny,hlavne ak spojite chudnutie s cvicenim..85 tabliet za 23 eur..ak mate zaujem ,napiste mi na absoluta@zoznam.sk

A-Z

No super, niekedy stacia naozaj len male "nebolestive" zmeny a vysledky na seba nenechaju dlho cakat :)
Ono to zavisi hlavne od toho, kolko musi clovek schudnut. Ine opatrenia su potrebne na zhodenie povedzme 4 estetickych kileciek, a ine na zhodenie 40 kil. Ale pre vsetky pripady je to zdrave a racionalne stravovanie tak dolezite aj pre udrzanie si dosiahnutej vahy... Ved drzat diety po kazdych vianociach a pred kazdym letom je ozaj na...

Essaouira

A-Z: Ďakujem za vyčerpávajúcu odpoveď.:)
Mám dosť spomalený metabolizmus a chcela by som ho nastaviť na tie správne obrátky, takže mi pomôže každá užitočná informácia. V prvom rade som musela zaradiť do jedálnička raňajky a neskoré večere vynechať a hneď sú vidieť rozdiely. :)

A-Z

Ako na ten metabolizmus, aby spaloval kalorie ako ma? Aby spravne fungoval a nespomaloval sa?
V prvom rade - alfou a omegou je uz spominane pravidelne jedenie, ktore si vyzaduje 5 - 6x denne mensie vyvazene porcie jedla (treba dbat na to co, a kolko jeme); najdolezitejsie su ranajky, dalsie jedla v 2 - 3 hodinovych rozostupoch a posledne lahke jedlo 2 - 3 hodky pred spanim. A ziadne zobkanie pomimo. Naopak, vynechavanim jedla nechudneme, akurat si pomaly ale iste zarabame na spomalovanie metabolizmu, ktory si vsetko ulozi a na stav, ktory vystihuje vyrok "priberiem este aj z vody...".
Rovnako dolezity - pitny rezim. V pravidelnych davkach pocas celeho dna, cca 3 litre najlepsie cistej vody, obcas nizkomineralizovanych mineralok, nesladenych cajov (fajn je zeleny sypany, ovocne, bylinkove). Mnozstvo v zavislosti aj od telesnej hmotnosti a aktivit pocas dna. A este jedna stranka veci - pokial mame dostatocny prisun tekutin, neskonzumujeme ani tolko jedla. Nie je nic neobvykle, ze prave ludia s nacvahou a obezitou piju malo pocas dna, 1 - 2 pohare a zaroven tvrdia, ze kdeby este do seba dostali tolko vody...!
Svaly - cim viac svalov, tym viac energie si mozeme dovolit prijat. Alebo aj inak povedane, svaly su akymsi kotlom organizmu na spalovanie energie... A tym, samozrejme, nikto nema namysli horu svalov zvlast u zien, ono uz len taky aerobic - bodywork sa vie pri pravidelnom a poctivom cviceni postarat o pekne svaliky = pekne pevne sexy krivky...
A v minimalnom, ale predsa len akom - takom mnozstve podporuje rychlejsie spalovanie konzumacia stiplavejsieho jedla (vyhodu maju milovnici chilli, feferoniek a pod. ;), dalej pitie studenej vody (ale pozor na hrdlo, zase nie za kazdu cenu), caj s ladom a pod., spanok v chladnejsej miestnosti a vobec v chladnejsom prostredi, pretoze organizmus spotrebuje viac energie na svoje oteplenie (viac energie ako na ochladenie napr. po saune).

Kerama :-)

Ahojte. Tak toto si ma teda inspirovala. :-) Ja uz chudnem 2 roky a neschudla som nic iba 1 kg. Moc som bola z toho smutna lebo som si povedala ze to nie je normalne ze zbytocne som sa trapila. Ale pokracujem v tom dalej viac sa s nazim pohybovat a ked to nepomoze no uz sa asi zblaznim :-)