Svrbenie, štípanie, pálenie

Príspevok v téme: Svrbenie, štípanie, pálenie
snehulienka56899

Baby prosím Vás poraďte mi. Asi tak pred mesiacom ma začala dosť štípať pošva aj z vonká aj z vnútra,natierala som sa krémom canesten a zdalo sa že to prešlo. Teraz sa to vrátilo znova a dokonca po sexe ma pošva aj z vnútra štípe a páli. Neviem či to môže byť kondómom, alebo mám nejakú infekciu, už som fakt zúfalá a neviem čo si mám na to kúpiť. Teraz momentálne ani nie som doma a nemôžem zájsť ku gynekologovi čoby ste mi poradili? ďakujeeem:)

bereka

sticka myslim, ze nieco taketo by sa malo dat zohnat v lekarni :):) predsa len ide o zdravie, cize cosi taketo hladat niekde v drogerii alebo tak by bolo uplne zbytocne :):)

vandula

podľa mňa je to hlavne strata času a v neposlednom rade aj zbytočné vyhodenie peňazí len tak do luftu. pri takýchto ochoreniach je podľa mňa zasiahnuť včas nesmierne dôležité

Lupasa77

Ajka ja síce skúsenosť nemám, ale kamoška sa dala na podobnú vec nahovoriť a povedala, že raz stačilo. Že tie peniaze mohla radšej dať do niečoho iného keby bola vedela, že jej to neprinesie zlepšenie aké očakávala.

sticka

krinka mna by zaujimalo, kde si tento gel, o ktorom si pisala, ze kde si ho kupila, lebo nikde som to nevidela a to som si citala tvoje komentare a celkom by ma to zaujimalo, aj kde sa da zohnat a aj za aku cenu :)

Ajka53

Ohľadom bioptronu. Viem že niekto tomu neverí, že môže liečba svetlom pomôcť, je to na každom z nas... ja mám pozitívne skúsenosti, ci na herpes keď cítim štipkanie, hneď si nasvietim,,, pred nadchou citim bolesť hlavy, ucha,,, dutiny nasvietim a nemam nádchu. Tiež som mala stipanie konečníka, pár krát som si nasvietila, prešlo...

ela56

mydia toto svetlo naozaj lieči.Má analgetické,antiseptické a antibakteriálne účinky.Používa sa v dermatológii ,reumatológii,pediatrii na rehabilitáciách.Bioptron sa používa už viac ako 20 rokov.Je patentovaný a dováža sa zo Śvajčiarska.V roku 2018 bola vyrobená unikátna patentovaná nanotechnológia založená na objave Fullerene C-60 oceneným Nobelovou cenou.Svetlo,ktoré prechádza cez tento filter stimuluje proces vlastnej obnovy tkanín a prevencie ich rozpadu(dokonca aj v hlbšie uložených ústrojenstvách,ako napr.v nervoch,šlachách,chrupavkách,kostiach a vo vnútorných orgánoch.Používa sa na:Posilnenie regulácie bunkovej proliferácie,zvýšenie bunkovej energie,uvoľňovanie rastových faktorov,veľmi dobrá neovaskularizácia a podpora angiogenézie,urýchlenie hojenia rán(zvýšením syntézy RNA a proteínov,predovšetkým produkciou kolagénu elastínu.)Tiež výrazné zlepšenie kvality tkanív tvoriacich jazvy. Eradikácia patogénnych mikroorganizmov (napr.rôznych baktérií pri výskyte akné a vírusov pri rôznych kožných infekciách,medzi ne patria napr.vírusy herpes simplex a herpes zoster.)Aktivácia neutrofilov,monocitov/mikrofágov žírnych buniek a lymfocytov.Stimulácia prirodzených (NK) buniek.Výrazné zníženie vnímania bolesti:znížená tvorba opuchov a hematómov,odstránenie zápalov spôsobených zraneniami a degeneratívnymi zmenami či autoimunitnými ochoreniami.Zlepšenie mikrocirkulácie.Zmiernenie svalových kŕčov.Obmedzenie procesu bolesti priamym pôsobením na periférne nervy. Za svoju jedinečnosť vďačí svetelná technológia BIOPTRON týmto vlastnostiam: Je polychromatické,nekoherentné,s nískou energetickou hustotou,lineárne polaryzované a aj hyperpolarizované.Doporučujem pozrieť si stránku www.liecbasvetlo.eu.nájdete tam odbornú dokumentáciu.

lorQa

Remcike rovnako si myslím, čo aj ty. Hlavne človek by si mal rozmyslieť, čo skúsi, že do čoho tie peniaze zainvestuje. Pretože najdôležitejšie je to aby tie problémy odišli a aby sa už nevrátili!

krinka

kiara myslíš Femigel? ten o ktorom som ja písala, že s ním mám skúsenosť?:-) ak myslíš ten, tak kľudne sa pýtaj napíšem ti o tom viac:-)