AKo sa zbavit depresii z rozchodu,kedy som toho cloveka velmi lubil

Príspevok v téme: AKo sa zbavit depresii z rozchodu,kedy som toho cloveka velmi lubil
Matias23

Prezili ste niekto to iste....je to par mesiacov co sme sa rozisli....A stale sa nedokazem postavit na nohy a viest normalny zivot...navonok sa snazim svojmu okoliu ukazat ze som s tym vyrovnany no moje vnutro trpi velmi...rozisli sme sa nie preto ze by sme sa nelubili..ale sme si nerozumeli koli povaham..clovek vidi len to pekne..a ja som ju velmi miloval...spolu byt uz nemozme..no desi ma ze ju uz neuvidim alebo moze patrit inemu,s inym sa bozkavat spavat atd.:(.cchem a musim zabudnut...ako ste sa z toho dostali vy??

janci.p

som na tom rovnako..ale po skoro 4 rokoch sa so mnou rozisla.. trapim sa stale.. ona ma lubi, ale uz to nie je take silne a nechce ma stratit.. nechapem to.. :(

dorka889

a ako dlho ste spolu chodili? vztah je o tolerancii ale ked si dvaja nesadnu, tak s tym nenarobis.... ale vzdy lepsie rozist sa teraz, ako potom lutovat a bude uz neskoro.... casom zistis, ci to bolo dobre...

0vecka

je dobre ze sa navonok tvaris ze je to ok najme ked uz presiel nejaky cas a ak si sa uz vyrozpraval niekomu ... hlavne na nu nemysli nemysli ani na to ze niekoho ma alebo ze ju neuvidis proste vzdy ked to pride na mysel tak mysli na nieco ine ... ono po case to urcite prejde...

Noooo

Vždy príde lepšia!
Človek sa týmto učí, z vlastných chýb, v ďalšom vzťahu ich už nespraví, posilní sa a bude lepším.