čo by ste robili na mojom mieste?

Príspevok v téme: čo by ste robili na mojom mieste?
Faktneviem

čo by ste robili na mojom mieste,keby ste milovali svoje dievca nadovsetko,a keby aj ono milovalo vas a nechcelo vas stratit.Ale ona si chce letne prazdniny,uzivat,kurvit sa,proste uzivat si to ako sa to v tejto dobe zvykne so vsetkym co ktomu patri, ALE chce byt aj so mnou. Ja jej verim,ze to co chce robit,je cisto v rovine fyzickej a alkoholicky podmienenej,ale aj tak ma to rani,lebo ja by som nikdy toto nerobil.Ja chcem na leto pauzu,aby som nevedel co robi aby si uzivala,zalezi mi na jej stasti a ak je toto pre nu stastie,tak ja si to zelam tiez a nechcem jej to zakazovat,ale proste nedokazem byt popritom prinej. Chcem jej dat pauzu,ale ona pauzu nechce,chce byt so mnou ale nechce byt proste,ze ide na dovolenku ,festak a musi sa strazit aby sa nieco nestalo. Ale bojim sa,ze ked jej dam pauzu,tak potom ked ta pauza,v septembri skonci,tak citovo ochladnem,bude ja alebo ona,teda ze sa to este viac poje...e . Co mam robit? ja viem,ze uz len to,ze som s nou vam asi nedava zmysel a som za KKta ale,ja ju lubim a preto chcem pre nu to naj.

Faktneviem

bohužial,len to musim potvrdit,ale povedala,že ma nechce stratiť. A že prenu je zazrak ,že sa vobec zalubila do niekoho a vie ,ze je aka je,a ze to je dovod,pre mna preco by som ju mal nechat ale ze to tak nechce,aby ma stratila kvoli svojej hluposti.

whee_ee

"...ona mi otvorene povedala,ze sa chce kurvit a uzivat si zivot kym je mlada..."

"Ano povedala,ze sa chce zabavat aj s inymi chalanmi,ze si chce uzit tych zlych chalanov a ,ze chces "skills" do buducnosti aj v posteli."

janoo

neubliz jej.
libido=suknickari,slapky,normalny.
je tu jedna moznost.
sprav-te si babätko.
nic nestratis iba ziskas.

soffa

ja len nechapem ako clovek ktory nadovsetko miluje,moze povedat o svojom dievcati ze sa chce cez leto kurvit:-((((leto nie je len o kurveni,asi o nej nemas az taku mienku o ktorej tu pises!dovera vo vztahu ti nic nehovori!!!

Prskalka

Ja viem, je to ľahké napísať niečo ako rozíď sa s ňou, ťažšie je to spraviť a úplne najťažšie tak nech ťa to nebolí. Ako malá som mala úplne iné predstavy o živote. Hlavne o láske. Netušila som čo to je keď som nedokázala pochopiť plačúcu kamarátku prečo sa nechce rozísť s niekym kto ju doslova ničí.

Ľúbiš ju a to je pekné, na druhej strane to čo ona robí pekne nieje. Rozchod ti radiť nejdem. Aby si si napokon možno aj ublížil viac. Láske treba dať vždy šancu. Aj mna občas priateľ veľmi raní, ale nerozídem sa s ním..pretože ho milujem. Kompromis by bol pauza, lenže ty máš strach že to ochaldne. Ale keď to ochladne z tvojej strany už ťa to trápiť nebude, možno to bude trápiť ju. NAvrhujem toto. Pozvi ju na romantickú večeru a porozprávajte sa o tom znova, ale rped tým si sľúbte že sa nebudete za každú cenu hádať. Vypočuj ju, ak ťa miluje spraví aj to nemožné aby si bol šťastný. Skús ju cez leto niekam pozvať...na dovolenku dajme tomu...šla by? Skúste si užívať teda spolu. Ale občas jej daj chvílku ktorú bude mať sama pre seba. Nemôžem ti radiť pretože nepoznám jej verziu a neviem aký charakter je, ale neverím že by ste sa nemohli dohodnúť. Je to tvoje dievča a ty sám vieš najlepšie čo na ňu zaberá...rozchod by som brala ako poslednú možnosť.... alebo sa dohodnite nech ti vždy dá vediet keď niekam pôjde aj keď sa vráti. Musíš jej vysvetliť že vo vzťahu je dôležitá dôvera...ako jej máš veriť keď sa ona chce kurviť s inými? Čo by ona robila na tvojom mieste?

AdamKrt

Faktneviem:

tak ked mate taky otvoreny vztah, tak sa dohodnite na to, ze co urobi bez tvojeho vedomia, kazdeho chlapa, ktoreho neschvalis, je nevera. A ked ona bude chciet byt neverna, tak tebe bude musiet zohnat nejaku zenu s ktorou ty budes musiet suhlasit. A pretahujte sa navzajom o 106... Ked si chce zatr*tkat, tak nech je to ferove... :-DDD
---------------
Inak, je mozne, ze ona ta ma vo vztahu, len ako dalsieho 365teho milenca... Preco chces skusat vobec dalsich ? Neklape vam to v sexe ?

AdamKrt

Uff, to je silne kafe.

Huf chlapov sa ti bude cez frajerku premavat ako cez zumpu. Nachytat mozes este od nej nejake svinstvo. Ona ta vyuziva ako moze. Neplatis jej nahodou vsetko, alebo nie si dobra partia ?

To ta nenapadlo, ze sa moze velmi dobre pretvarovat a povedat ti, co chces pocut ? Velmi dobre ta ma omotaneho okolo prsta. Kde by nasla takeho dalsieho exota, co jej bude toto tolerovat ? Mozno si na nu prilis dobry a ona sa s tebou nudi a ako si vravel, potrebuje zlych chlapcov. Tak si dupni, preventivne ju 3x prefackaj a nakric na nu, ze bude malicka jak mys. Mozno od teba caka, ze budes riadny balvan a preto balvanov hlada inde...

To, ze povie ti, ze ta miluje, neznamena, ze to je este aj pravda. Preber sa. Radsej nech sa ona nudi, nez by mala robit toto. Polozil si si otazku, preco je vobec s tebou ? Ziadny normalny chlap by jej nieco take netoleroval. Skor by mu bolo z takej osoby na vracanie... Keby si vedel, ze to vsetko na teba hra, ze je to vypocitavost, stale by si si myslel, ze ta miluje a je hodna tvojej lasky ?