Ako sa rychlejsie a pekne opalit?

Katka21345

Skús samoopaľovací krém :) ja odporúčam rozhodne tento cclinic.sk A ak by si sa len predsa chcela klasicky opaľovať, tak skús aj iné produkty tejto značky, odporúčam :)

sifonsk

Môžeš si vyrobiť aj vlastný jeho výhodou je hlavne to že vieš čo si na pokožku dávaš. Prikladám jeden článok podľa ktorého to môžeš skúsiť sjz.sk

Kika114

Ahoj, všeobecne sa neodporúča rýchle opálenie,lebo väčšinou tak rýchlo ako sa opáliš tak rýchlo aj potom vybledneš. Takže radšej s rozumom a pomalšie, ale zas s trvalejším výsledkom. Určite by si tiež mala používať opaľovacie krémy, nie len tak sa opaľovať. Dnes som našla túto super stránku www.akona.sk kde som o tom čítala jeden úžasný článoček, tak ti veľmi odporúčam. Sú tam super nápady a návody, tipy a rôzne rad. Dúfam, že sa ti bude hodiť! :)

dominika1507

ze maslo, olej,pivo...vacia blbosti som este fakt nepocula...chces sa opalit alebo schytat rakovinu? baby ak sa chcete zdravo a pekne opalit...treba papat betakaroten a ovocie a zeleninu ktora ho obsahuje, pit vela vody,po kazdom opalovani sa natriet cela kremom aby bola koza hydratovana- opalenie vydrzi dlhsie...a takisto pouzivat krem s OF kludne aj 30 a viac...faktor nie je o tom ze sa neopalite ale vydrzite dlhsie na slnku bez toho aby ste sa spalili cize v konecnom dosledku sa viac opalite, su kremy ktore podporuju zhnednutie a zaroven chrania takze to je to spravne...hodinka denne staci uplne...menej je niekedy viac

amalka12

pred letom a počas leta pijem rakytníkový olej, obsahuje beta karotén... a je zdravý. mám pocit, že nedostávam jarné vyrážky ako alergiu na prvé slnko odkedy ho používam

amalka12

odporúčam Buriti olej. je oranzovej farby a koža je hned hnedá... pôsobí ako rýchly samoopalovák.
okrem toho ma sfp 8 takže pokožku aj chráni a zároven dovolí pekne sa opáliť. po opaleni pokozku osetruje a ked je opalena, jej hnedu farbu este zvyrazni. super vecicka.

eva147

Co najrychlejsie sa opalit = co najrychlejsie ziskat staru kožu alebo aspon rakovinu kože.
Pekne sa da opalit iba postupne a decentne. Hneda koza uz nie je v mode. Modelky v plavkach su natrete hnedymi alebo samoopalovacimi kremami, kvantum plaviek sa foti v zime.
Natieraj sa faktormi, nos velke a dobre okuliare a jedz mrkvu, cucoriedky, pi vodu. Dobre ale jemne sa osprchuj a kožu hydratuj a hydratuj.