Ako sa rychlejsie a pekne opalit?

avinka27

ahojte kocky ,chcem sa opytat ,takze ako je to s tym rozprasovacom s vodou ? ked sa budem striekat s vodou, rychlejsie sa opalim ? ??takze natret sa opalovacim kremom a potom sa sem tam striekat vodou ??? ci ako je to ,prosim odpovede :) papa

55464

No,ja vám odporučam olivový olej.Ten určite zaberie.A ked má niekto velmi bielu pokožku,a nevie sa opálit nedávajde si na seba opalovacie krémy 30tku a ani 20tku.Uplne postačí na naše slnko 10.Solárko by som velmi neodporucala v lete.to vám radím.radsej trocha pockajte a zachvílu sa dobre opálite :)

orina

Chcela by som sa spýtať existuju aj opalovacie kreemy alebo oleje ktore obsahujuu bronzer a opaalenie by malo byt tmavśie rýchlejšie a dlhšie vydržat neviete či fungujuu alebo su to len vyhodené peniaze

pomaha-

ak si beriete doplnky BETA KAROTEN/Ppokozka je pripravena na opalovanie-nespalite sa tak a ma krasnu brondzovu farbu/...ale aj tak sa opalovat musime opatrne dnesnej dobe-lebo slnko je vo velkej miere skodlive a v urcitu hodinu JE SKODLIVE...

lulu22

milli11, tak moja sestra je bledula a strašne sa mi to páči, lebo jej to pasuje :) ja osobne som krajšia, keď som troošku opálenejšia, bo mám ešte trošku problémovú pleť. ale že by som sa slnila od nevidím-do nevidím..nie..bo som pracujúca osoba, ktorá nemá na to čas :D

POrther

Odporucam olej Raciol :) natriet cele telo a ist na slniecko :) prekrasne to chyta :) ale neodporucam to ludom s bledsiou pletou pretoze vas to moze lahko spalit :) Vela stastia pri chytani broznu =)