už sa to bliži

Príspevok v téme: už sa to bliži
help:(

už sa to blíží-LETO.. ešte su tu zhruba 3tyzdne do jula a ja potrebujem schudnut 6kg..doteraz som sa snažila ale dako bezvysledne.. tak idem na to tak, že budem jest len "polievku" - uvarenú vodu zo zeleninovym bujonom.. duam že sa mi to podari a konečne budem mat moju vysnivanu postavu..

help:(

ingrid: tak grcaj mi o tom nepotrebujeme vediet:)

od dnes idem na to fakt tvrdo..večer pojdem na aerobic a cez den budem len tu polievku jest uvidime co to spravi:)

B.

U mňa to nie je kvôli letu, ale je mi to jedno, každý nech si myslí, čo chce. Keby aj bolo, tak je to dobrá motivácia.

lolo77

ja viem ze sa vsade hovori ako treba 5x denne jest..ja som to aj dodrziavala..ale to som sa musela stale sledovat..a ked sa moc kontrolujem tak to ma vplyv na psychiku.. a takto proste jem aspon jedno teple-velke jedlo denne - na obed.. a popritom nejake male..a s vahou som spokojna :-)

lolo77

strava zalezi od stylu cloveka..od toho kedy vstava, kedy chodi spat, aku pracu vykonava.. a pod.

ja vstavam okolo 10tej.. na ranajky zvycajne mam ..jogurt, ovsene vlocky, musli a orechy popripade este pokrajam banan.. toto ked zjem tak mam energiu na rozdavanie :-) na ranajky treba zdrave a energicke jedlo aby sme mali silu vobec..

obed mavam tak okolo 14tej - 15tej.. nejaky salat s kuracim masom.. najlepsie bez nejakeho tucneho dressingu a bez peciva.. alebo nejake kuracie, rybacie maso..(raz za cas si supnem aj palacinky, aby som nezabudla ako chutia)

a potom ked som neskor hladna tak si dam nejake ovocie.. alebo nejaku sunku, sem tam nejake bebe keksy alebo orechy.. a to je asi tak aj vsetko.. ked clovek dodrziava tie 2 litre denne tak nepotrebuje podla mna ani tolko jest..(teda to zalezi od toho co clovek cez den robi samozrejme) :-)

takze tolko z mojho jedalnicka..ako sem tam si aj ja doprajem nejaku blbost..ale tak to fakt treba len "SEM -TAM".. a hovori sa ze ked clovek drzi dietu a cvici pri tom..tak by raz za tyzden mal poriadne jest vestko ..aj vecer..aby sa to telo dostalo do pozoru a aby nezlenivelo..a aby dalej spalovalo :-)

B.

Byť tlstý je hnus, len toľko. Mne teraz váha stojí, lebo svoju pažravosť kompenzujem kávami s mliekom, ale za to budem mať aspoň tvrdé a ťažké kosti:D, na ktoré to potom zvalím, keby niečo.