už sa to bliži

Príspevok v téme: už sa to bliži
help:(

už sa to blíží-LETO.. ešte su tu zhruba 3tyzdne do jula a ja potrebujem schudnut 6kg..doteraz som sa snažila ale dako bezvysledne.. tak idem na to tak, že budem jest len "polievku" - uvarenú vodu zo zeleninovym bujonom.. duam že sa mi to podari a konečne budem mat moju vysnivanu postavu..

help:(

lolo to mas super riadne by som chcel amat taku vahu aj postavu super teda .:) ved aj budem aj vydrzim.. no vysku ani nie ale tych 50kg musim mat .. nooo tak to teda idem dat uuuplnu stopku alkoholu... a podnapity ludia maju vacsiu chut na jedlo a vtedy si určite nedaju salat ale jedlo z fast foodov bleeee... a kadejake chispy oriešky no..

lolo77

ja som si toho vela preskakala.. :-) takze mam rad na rozdavanie :-D momentalne mam 177 a 53kg.. takze idealne.. ale tak tiez to treba strazit..

A ESTE JEDNA DOLEZITA VEC.. PROSIM VAS LUDIA KED CHCETE SCHUDNUT TAK NECHLASTAJTE ALKOHOL.. VED TO JE TO NAJHORSIE CO MOZTE TOMU TELU UROBIT.. rano sa sice citite aky ste schudnuty..ale je to len dehydratacia.. zato tie tuky sa vam tam pekne prilepia s tym chlastom.. :-)

help:(

lolo: tak tak.. treba aj vahu odložit z dohladu..nevažit sa každy den lebo ked sa to nahodou nepohne alebo vaha vystupi hore ked sa napriklad cloved napije vela vody alebo co tak potom to odradza takže vazit sa napr v nedelu rano nalacno.. takže tak by to slo ako ty pišeš ..som rada že davate take dobre rady aj všetko ved sa vam to vyplati na kupalisku a naokolo ked budu same kočky behat nie?:))))

lolo77

.. ked vam mozem poradit..aby sa vam primerane scvrkol zaludok.. tak hlavne vecer nezerte.. radsej sa poriadne napite..a chodte skoro spat.. raz do tyzdna si dajte tzv. "ovocny" alebo "zeleninovy den" a po tom dni sa budete citit aj vyzerat lahsie.. a ked to budete dodrziavat tak vam to pojde dole..samozrejme ked nebudete zrat nejake klobasky, slaniny, spekacky..sladkosti, mcdonaldy a ine humusy..je leto..vsade plno ovocia.. vela dovodov na pohyb a kila idu dole najlahsie.. a za 3 tyzdne mozes dat uplne v pohodicke dole 6kg.. :-) a JEDNA ZAKLADNA VEC..KED CHCE CLOVEK SCHUDNUT, MUSI SI TO DAT HLAVNE V HLAVE DOPORIADKU, LEBO KED BUDETE PANIKARIT KAZDE RANO PRI POHLADE NA VAHU TAK VAM TIE KILA BUDU NASKAKOVAT SAME OD SEBA.

help:(

beky:
ahoj..heh to je sranda.. ale tak to nemame vela vieš ale aj ty chceš zdokonalit vsak kym to nemame ešte tak daleko.. nno ved ani mna to nebavi ani mi to nechuti byt iba na nejakom vyvare ale tak 3tyzdne suu 3tyzdne a jasne dam vediet drzim palce:))))

B. :
no tak to gratulujem..mas pravdu v tom co púises.. je to super poct ked vidis že robis daco pre seba a hlavne ked to via aj ostatny ..a zboznujem otazku ty si schudla vsak? to je fajnee.. jasne ved si mlady podla toho co citam okolo 30tky tak to sa oplati mat super postavu..podari sa ti to len tak dalej:)) hlavne pevnu voolu

AdamKrt:
ty ho mas asi až priliš... netreba mysliet ale konat ako tu piše B. !!!!

B.

Klasik povedal: nemyslite, ale robte! (myslenie bolí a treba na to čas). Na čo mi štipku rozumu, mne je dobre aj tak, len by som sa viac trápil nad magorinami.

B.

Ja mám 102 kg, schudol som však zo 110 kg, chudnem ďalej, ale nejako sa to nechce ísť dole, ale ja sa nedám. Ani nežeriem ako predtým. Keď som mal 110 kg, tak to bola hrúza, chrbtica ma bolela, mal som občas vysoký tlak, hoci si až tak nesolím:), cítil som sa ako prasa pred zakáľačkou, v podstate som už mal od mojej ženy vystavený tzv. zakálací list, hej ešte som sa nemohol vopchať do mojich šiat. Teraz už áno. Veď také čísla už ani nie sú, hrúza. Ale medzitým som zistil, že teraz dosť chlapov vo veku okolo 30 má nadváhu. Aspoň to ma upokojovalo, hoci aj trochu znepokojovalo. Nechcel by som mať infarkt v 40-tke.

beky19

help: ahoj tak to sme na tom rovnako ja mam 165 a 56kg a tiez musim do konca mesiaca schudnut aspon na 50kg tak mame co robit vcera som zacala behat noo a tiez toho vela nechcem jest max. polievku tak sa drz a ozvi ako sa dari ak Ti teda nevadi ze pisem :)

help:(

B. svata pravda aj ked kruta ale je to pravda.. nikto nevidi hlad.. len jeho nasledky .. a tym myslim tie nasledky že sa človek nažere ked je pažravy a potom ma pretekarske nohavice-všetko cez ne preteka. a to teda nie..
ja sice nieosm tucna.. mám 165 cm a po naronom vikende 57kg.inak mavam dakych 55-56 ale cez vikend sme vela opekali tak som neodolala:( a ide leto tak musim prekvapit...