Potenie polky tela

Príspevok v téme: Potenie polky tela
mišo z BA

Dnes som náhodou pozeral Dr. Housa. Postihnutému sa potila polka tváre, a že vraj to mohla byť rakovina. Mne sa potieva tiež len polovica tela. Všimol som si to na chrbte ešte minulý rok. Vo fitku ak sa spotím mám mokrú len jednu polovicu a druhá je suchá. Na ostatných častiach tela som si to až tak výrazne nevšimol. Pýtam sa vážne či by to mohlo niečo značiť?

benjo

Inac toto by aj mna velmi zaujimalo. Ja sa zasa potim iba pod pravou pazuchou. Aj dnes ked som prisiel dnes z mesta a vyzliekol kratke tricko tak pod lavou pazuchou bolo tricko uplne suche, ale pod pravou pazuchou som mal obrovsku mokru skvrnu, ktora uz navyse vykazovala aj taky ten specificky zapach. A tak je to vzdy. A pritom som sa tesne pred odchodom do mesta dokladne vysprchoval a dal som si silny antiperspirant (s deklarovanou ucinnostou 48 hodin). Na tricku pod lavou pazuchou nebol vobec ziadny zapach, naopak citil som tam este vonu antiperspirantu. Ako je to mozne? Cim to moze byt sposobene? Aj mne sa cosi zda, ze niekde som zda sa mi cital, ze by sa mohlo jednat o nejaku poruchu, ale uz si vobec nepamatam o aku :-( Poradi mi prosim niekto? Vopred dakujem.