psychologická poradňa....pre ľudí ktorí sa potrebujú vykecať

ethel

tak sa skús spítať,možno budem vedieť poradiť...asi ma už dlhšie čítavaš,že o mne tolko vieš,len škoda,že si sa už dávno nepridala...

ivka2

úplne s tebou súhlasím tak dúfam že to pochopia ostatní, a tí ktorí nechápu nech sa radsej nezapajajú:)ethel ty sa rozumies do viacery ,,typov,, rakoviny...alebo vies len o tej jednej plucnej??potrebovala by som sa nieco spytat...

ethel

Ahoj Ivka,neviem či každý pochopí,aká je komunikácia dôležitá v liečbe človeka.Nie nadarmo sa človek zdokonalil a naučil sa rozprávať.Som rada,že patríš medzi ludí,ktorý sa potrebujú otvoriť a nie dusiť a skrývať v sebe ťažkosti.Každá myšlienka,ktorá človeka napadne,každá veta,ktorú napíše je pôvodcom nejakého vnútorného rozpoloženia.Preto je dôležité,keď si nevieme poradiť aby si nás niekto vypočul a svojimi slovami sa vyjadril.

ivka2

nic nekopirujem, a neviem preco urazas...mozes mi napisat nazov tej temy??a ak ti tato tema vadi tak si ju nemal/a ani otvarat!tot vsjo..viac nereagujem

ivka2

tak aj ja prosim Andrejka aby bol toho nazoru, lebo niekedy sa clovek uzdravi uz len tym ze sa porozprava , vykeca a ukludni:))