BEH- ruzinov!

siuu

ahoj, no ja cez vikend zas nemozem, som s frajerom :D ale nevadi, buduci tyzden mozme ist. Chodis na hradzu, to je super. Ja by som dnes vecer chcela ist behat, ale neviem ci to stihnem. Ti poviem, ze teraz sa mi vobec nedari v chudnuti, neviem cim to je.

paja13

prepac mi to fakt,ale musim nieco vzbavit.:( a zajtra som doobeda na hradzi a po obede s frajerom-dokoncil skusky konecne,tak mozme ist von.:D ale ak by sa dalo cez vikend,alebo taaak??

siuu

ahoj Mery, no vecer tu isto budem okolo 9 :) no takze zajtra mozme o tej 2 a ty byvas este dalej ako je Dom kultury? Neviem ci mam spravny prehlad o tych travnikoch. No ja mam 173cm a vyrasteny blond melir hehe.
Akurat som sa prejedla francuzskych zemiakov :(( som nejedla dlho a teraz som sa navalala, no skoda reci...
Tak vecer sa mozme este presne dohodnut, zatim pa

paja13

siuu to sa nejako dohodneme :) yajtra vecer sa tu mozma zasa stretnut :) o druhej bdue fajne :)) kludne daj vediet...prepac,mi to tu nejako viackrat posiela,ako je treba :D potom sa v tom clovek tazko vyzna :)) mna spoznas velmi jednoducho :D som mala :D blondinka :D

paja13

siuu jasne super :) na caj asi nie,kedze je takto teplo :D :D :D ale inac si dakam sadnut bude fajn :P sak ja tiez velakrat rozmyslam len nad tym,kedy bude koniec :D alepotom mam skvely pocit :D

paja13

siuu jasne super :) na caj asi nie,kedze je takto teplo :D :D :D ale inac si dakam sadnut bude fajn :P sak ja tiez velakrat rozmyslam len nad tym,kedy bude koniec :D alepotom mam skvely pocit :D