nechuť na sex u žien

Príspevok v téme: nechuť na sex u žien
blbá

mám taký problém zo sexom. S manželom spolu bývame 8 rokov a stále všetko fungovalo kým som nestratila chuť . Neviem prečo , ale radšej by som spala ako keby som sa mala milovať. Niekedy si myslím, že je to únavou. Tiež sa bolím , že ma opustí len kôli sexu .On by sa miloval každý den aj 2-3x a mne to vôbec nechýba . Už ak sa ma začína dotýkať vtedy do tá chuť príde , ale kým sa ma nedotkne tak to nepotrebujem . Poradte mi čo mám robiť ,

kvaki

hehe, ekl, ako si to zobral, že je to moja priorita číslo jeden. práve naopak a v tom je často problém. ale škoda, že si nereagoval na druhú časť môjho príspevku, kde ponúkam riešenie.

magnolia...

no u mna bolo to iste.aj sme spolu asi tak dlho ako vy. prekonali sme dost velku krizu vztahu a potom som zvolila taktiku alebo tak by som to ani nepovedala - dostala som v sexe viac chuti...a teraz to je presne naopak ze s prebytkom mojej snahy sa ta jeho znizuje....dospela som k nazoru ze tym chlapom sa to ani tak moc zas nechce robit a dvaju navrhy ze no pod ale vedie ze viackrat odmietneme tak vedie dopredu ze sa nenadru a zostanu pri tom strasni kanci co to chcu stale...jasne nemusi to tak byt ale moze...a jasne ze je to vsetko aj odni ktory prezijes...proste unava stres a povinnosti robia svoje.

radka28

blbá: podľa mňa ale blbá nie si, veľa žien má taký problém...dokonca veľa párov ma taký problém. Kamarátka napríklad naopak chce sex stále, ale jej partnerovi stačí raz týždenne...aj menej. Ono je to síce ťažké, ale mali by ste o tom spolu hovoriť. Ste manželia a tak by ste mali mať k sebe dostatok dôvery. Skús sa tiež zamyslieť nad tým, čo Ťa vzrušuje, trošku samu seba sexuálne preskúmať, aby si mohla manželovi "dať návod"...Radia tu aj vysadiť HAK, ak ju berieš, tak ju vysaď alebo zmeň, mne tiež napríklad belara znížila chuť, ale po prechode na inú je to už o.k ;)

Vrenstar

Máte problémy so sexom? Mám na to liek!!! Napište mi na pokec, mam tam nick Vrenstar. Všetko prediskutujeme

eklhaft

kvaki - neviem kolko mas rokov ,,ja mam 34. A som rozvedeny, ale po mnohych vztahoch som uz davno zistil ze zena nieje stroj a chlap si musi svoju potenciu krotit. Jasne ,ze chlap ma vatsiu tuzbu po sexe, ale zena je tu na to aby sme ju lubili . A ked sex radis na prvu priecku hodnot pri vzajomnom spoluziti ,,co na to povedat ????

kvaki

ekl, možno by si hovoril inak, keby tvoja partnerka mala diametrálne odlišný apetít ako ty.... čo keby si ty chcel každý deň a ona 2x do mesiaca? asi by si nebol spokojný. a nechať tomu voľný priebeh, tak to skončí asi zle. viac ako tvoje riešenie navrhujem sa o tom rozprávať,aby ste vedeli, ako je to s vami a potom vytvoriť si dôverné prostredie a pod.. však to asi všetci poznajú, ako naladiť babu na to, aby chcela sexovať.
skrátka niekedy sa to nedá nechať tomu voľný priebeh, treba na tom pracovať. a tým myslím aktívny prístup oboch zúčastnených na riešení tohto zložitého problému.

eklhaft

cecilka122 --- diky za nazor ,ze existuju ludia ,ktory si vedia vazit vztah vytvoreny laskou a vzajomnou uctou a toleranciou