chlpky na bruchu - Peroxid vodika

Michellec

Odfarbovanie chlpkov by som moc neodporúčala, podľa mňa je to neestetické. V dnešnej dobe sa robí v kozmetických salónoch väčšinou depilácia, no vždy sa nájdu konzervatívne ženy, ktoré si odfarbujú chĺpky napr. hornej pery. Problém je v tom, že chĺpky tam stále sú a teraz už vychádza slnko a v lete v plavkách to bude oproti slnku dosť vidieť. Inak sa robí odfarbovanie 7% peroxidom vodíka a odporúčam dať na kožu krém, inak vám spáli kožu. Nechať pôsobiť 3-8 minút, to stačí lebo 7% peroxid oxiduje rýchlo

anjelik9

čevený flak ti zmizne ale mne to zosvetli vždy aj kožu čo sa mi teda velmi nepači a ešte k tomu sa ti tie chlpky budu fajnovo lesknuť na slnku takze vyhra moc ani odfarbene ani neodfarbene

Alexandra 12

Kúpi si 3% peroxid v lekárni melírovací prášok v drogérií a zo pár sáčkov...Nalej si peroxid do dákej odmernej nádoby..Napríklad....10ml melírovacieho prášku,10 ml peroxidu a 10 ml teplej vody...pokiaľ to bude riedke tak si prisyp ešte trochu prášku....Nanes to na chĺpky a zakry sáčkom....Nechaj pôsobiť 5-10 minút záleží od hrúbky chlpu...Ale cez sáčok budeš pekne vidieť ako sa to zosvetľuje..Umy teplou vodu...Najskôr sa ti bude koža na zosvetľovanom mieste zdať bledšia ale po pár minútach bude späť len sa musí trochu ustáliť....:)žiadny červený fľak nič...:)

palacinka

praveze budu pekne svetle akoby ti ich slnko zosvetlilo akurat peroxid moze sposobit alergicku reakciu a ti to scervena, ale da sa to prezit