Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

rovnako vysoký, až nižší priateľ..

Príspevok v téme: rovnako vysoký, až nižší priateľ..
vyššia

zoznámila som sa so skvelým chalanom.rozumieme si, vždy si máme čo povedať, aj chémia medzi nami pracuje :) , ale problém, čo mne vadí je ten, že je rovnako vysoký ako ja :( .. takže obaja máme 174cm. snažím sa cez to preniesť, ale nejako to nejde. chceli by sme , aby bolo medzi nami aj niečo viac, ako len kamarátstvo, lenže ja sa obávam toho, že ak toto neprekonám, tak možno ho skôr stratím,ako získam.. môj posledný meral 196cm , vždy som mala vyšších.ale toto je zmena a poriadna. a neviem,ako to prekonať...:(

katka...

Uhlie, ona s nim este nechodi. To kolkokrat tu este musi napisat?
Vyssia, ja ta chapem. Mne by tiez vadilo, keby bol moj partner nizsi. Je to presne o tom pocite, ze pri vyssom muzovi sa citim bezpecnejsie. Je to proste take podvedome.
Je to ako ked niekto by nechcel chodit s tlstym alebo prilis chudym, vyrazne mladsim, ci starsim. To je to iste.
Pokial z tvojej strany nemas pocit, ze by to mohol byt ten pravy a vadi ti na nom aj viac veci ako ta vyska...No neviem, rozmysli si to, ci sa budes vediet cez to preniest. Alebo by si nad tym rozmyslala po cely vas vztah.

uhlie

Ak jemu nevadi, ze nie si nizsia a napriek tomu s tebou chodi, tak neviem preco by to malo tebe vadit. Je to nejake choroba, alebo co?

vyššia

a samozrejme, že sa nemusím obhajovať, vôbec nie som povrchná plytká dievčina, ako píšeš.. lenže ako som už nižšie písala, keby sme ľudia nemali nejaké "kritéria" či predpoklady na svojho budúceho priateľa, to by sme sa mohli dať dokopy s každým, čo nam príde do cesty??!!

vyššia

a prečo by sa nemohlo aj toto rozoberať, keď to potrebujem vedieť?? a hlavne , konkrétne prípady.. takže to, či to bolo potrebné rozoberať , či nie, to ty prosím ťa nerieš......to teba trápiť a zaujímať nemusí :D
áno je fajn, a možno by som si aj priala byť jeho priateľka, lenže tento detail s výškou mi v tom bráni, v myšlienkach... takže nie, zatiaľ sme len kamaráti, čo sa spoznávajú, takže tu si nie čo priznávať , že je viac :DD

AdamKrt

vyššia:

a na co si to potrebovala rozoberat, ked s nim vobec nechodis, ako tvrdis ? Kopec ludom sa nepaci dalsi kopec ludi, ale nerozoberaju ich, ked nie su vo vztahu. Tak naco to riesis ?

Myslim, ze je medzi vami nieco viac, nez si ochotna sama priznat. A teraz, ked sa na teba zniesla kritika sa to tu snazis tak trosku ututlat, aby si neposobila dojmom povrchnej, plytkej dievciny.

Vsak tvoja vec, ked sa ti nepaci, ale potom to tu nebolo treba rozoberat... :)

vyššia

naozaj milujem, ke´d si ľudia veci poriadne neprečítajú a potom sa robia mudri!!
kolko krát mám sem ešte písať, že SPOLU NECHODíME??!!!
áno, KED HO MILUJEM, NIE JE čO RIEšIť, ale ako môžem milovať niekoho, koho poznám dokopy tri týždne a sa len spoznávame? a samozrejme, že najprv si ludia všimnú vonkajšiu "schránku" a až potom príde ta vnútorná predsa....
takže jajka, a spol., naučte sa pozorne čítať pred tým, ako mi sem napíšete vaše múdre rady ...

Používateľ v

jajka zhrnula cely moj prispevok do jednej vety :)
presne to som chcela povedat.
ja mam o 4roky mladsieho priatela... keby som ho naozaj nelubila, tak sa pozeram na to, ako to vyzera - zena starsia v partnerskom vztahhu, wuuuuhahaaaa!! niekto kruti hlavou, niekto to chape...

KED MILUJES, NIE JE CO RIESIT...
tak neries kofotiny:) a ked ho lubis, tak zabudni na jeho vysku pre boha....

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.