rovnako vysoký, až nižší priateľ..

Príspevok v téme: rovnako vysoký, až nižší priateľ..
vyššia

zoznámila som sa so skvelým chalanom.rozumieme si, vždy si máme čo povedať, aj chémia medzi nami pracuje :) , ale problém, čo mne vadí je ten, že je rovnako vysoký ako ja :( .. takže obaja máme 174cm. snažím sa cez to preniesť, ale nejako to nejde. chceli by sme , aby bolo medzi nami aj niečo viac, ako len kamarátstvo, lenže ja sa obávam toho, že ak toto neprekonám, tak možno ho skôr stratím,ako získam.. môj posledný meral 196cm , vždy som mala vyšších.ale toto je zmena a poriadna. a neviem,ako to prekonať...:(

vyššia

ale zistila som, že mi pomáha čítať príspevku typu: na výške nezáleží, atd.. a hlavne, konkrétne prípady... cítim sa lepšie.. a teším sa, ked s ním zas budem.. uvidíme ale, dokedy to nadšenie vydrží.. :/

lost

GiovanniX to pekne opisal...

A teraz upozornenie:
Citovo labilnejsi ludia, prosim, prestante citat tento prispevok. Thanks

Ale ked uz je ta vyska taky problem, tak moze nosit specialne obty, napr ze mu to prida 2-3cm .. opticky by sa to mohlo dat..

Upozornenie: ja som to myslel vazne, necitajte dalej...

je blbost aby vyska urcovala aky "muz" to je...

naprilad ja som si myslel ze mam 182cca a mam asi 179.. 180, ak vstanem..

povedalol som si, ze LOL, aka haluz, a co teraz, zivot ide dalej, ak si najdem partnerku krotej to bude prekazat? tak si poviem "VDAKA TI BOZE!".."ze odhalila svoju uroven inteligencie takto skoro a nie za desatrocia" atd atd..

ak mi preskoci a bude mi to vadit, odidem do thajksa/japonska, tam su nizky ludia (a mentalne na vyssej urovni, hold)

ak uz tak brutalne vadi ta vyska, tak "laska aj hory prenasa", preco by "nemohla predlzit nohy" ? 10-20-30cm nie je problem nabrat, len to nieco stoji, aj casovo aj bolestiva procedura...

moznosti je vela, len treba chciet.
mozost1: presta fnukat
mosnot2: predlzit nohy

Upozornenie: ja to říkal...

ak to vadi okoliu, tak hold, ICH problem, ak to vadi parnetom, tak hold, ICH problem..

ani 190, a ani 200cm zena nie je dost vysoka na to aby bola povazovana za neviemco... to je blbost, vyska.. vymlete mozgy :D
poznam dost chalanov, ktorim sa pacia PRAVE vysoke a velmi vysoke (oni sami maju 170cm priblizne),
ale ak to vadi prave jej, tej co ma 200cm, tak s tym si uz musi poradit sama, but na to kaslat, alebo ak nie sama, tak psycholog,a ak nie ani on, tak.... tak uz neviem :)

vyššia

adamkrt - tak ak by mu niečo vadilo na mne, bol by to tiež jeho problém.. presne,ako je toto môj.. a nemá s hodnotovosťou v živote nič spoločné.. každý máme nejaké problémy a prepáč teda, že ak niekto nezomiera, žiadny iný problém sa vlastne za problém ani nepovažuje..smutné.... no vidíš a čo ked je pre mňa práve to dôležité, aby bol chalan odo mna vyšší? je na tom niečo zlé? každý má predsa rád niečo iné, tým sa odlišujeme od seba...duševný preplesk?napríklad?
inak, bála som sa, že práve ty budeš reagovať .....

vnmiul- prepáč,ale mne to smiešne neprišlo :(

vnmiul

moj predchadzajuci prispevok bez s humorom :) on bol tak aj mysleny, tak a teraz vazna rada, uzivaj si jeho pritomnosti a ak pojde vsetko ako ma zabuchnes sa do neho az po usi a potom ti bude pripadat absolutne bezchybny, len tomu nechaj cas :) ak to bude mat prist tak to pride, teda aspon sa to tak hovori, sry ja nwm ci je to pravda :)

vnmiul

suhlasim s krtom, na dievca si nadpriemerne vysoka, ono je to v podstate tvoja chyba... :) nieze on je drobec ale ty si velikan

AdamKrt

vyššia:

to chce dat si riadny dusevny preplesk a nerozmyslat nad nesmrtelnostou chrusta... A co keby bol aj nizsi ? Mas "uzasny" hodnotovy system na urovni 3 rocneho dietata. Skus sa radsej zamysliet, co je v zivote dolezite a nie nad somarinami.

Co keby jemu vadilo naopak, ze ty si vysoka ? :-) Ze mas napr. velke nohy, ci nieco ine ? Zda sa, ze nevies, co od dobroty... ;-)