rovnako vysoký, až nižší priateľ..

Príspevok v téme: rovnako vysoký, až nižší priateľ..
vyššia

zoznámila som sa so skvelým chalanom.rozumieme si, vždy si máme čo povedať, aj chémia medzi nami pracuje :) , ale problém, čo mne vadí je ten, že je rovnako vysoký ako ja :( .. takže obaja máme 174cm. snažím sa cez to preniesť, ale nejako to nejde. chceli by sme , aby bolo medzi nami aj niečo viac, ako len kamarátstvo, lenže ja sa obávam toho, že ak toto neprekonám, tak možno ho skôr stratím,ako získam.. môj posledný meral 196cm , vždy som mala vyšších.ale toto je zmena a poriadna. a neviem,ako to prekonať...:(

takk

aj ja mam okolo 173cm a aj mne vadi ked je muz rovnako vysoky, nemozem si pomoct. Podvedome sa krcim a necitim sa tak dobre, ako pri vysokom. Moj terajsi partner ma 190cm a je to super. Akonahle je muz takto vysoky, tak uz ma v sebe prirodzene taku muznost, mne sa to paci. Mozno to znie povrchne, ale podla mna to maju zeny prirodzene dane,z e hladaju partnera co ich "ochrani", tak ako muzi zenu co ma vhodny rozdiel medzi pasom a bokmi:)

vyššia

no v tých autách si sa u mňa skoro trafil :D ale to ozaj neriešim :D

keby sa to dalo nejako vyfučať z hlavy..

GiovanniX

dnesny svet uz je naozaj chory,daka riesi,ze chlap je vysoky a ma maleho,druha zas opak:D potom ze ked je vyssi,tak ju ochrani a co ked to je strachoput?poznam takeho,nad 2 metre ma ale boji sa aj ziaka zo zakladky.Ja mam 176cm a necitim sa byt ani maly a ani vysoky,skoro som mal dievca ktore bolo o 10cm vyssie a co?vobec nehra rolu v laske vyska,uz normalne cakam prispevok ze daka napise,ze ,moj priatel ma Skodovku,ale moj predosli mal Mercedes,co povedia ludia nato,ked klesnem o triedu nizsie? :D

vyššia

kachnicka, ďakujem :) ale čo by som ja dala za to, keby mal aspon o dva cm viac :) .. a presne , málokto pochopí, tento "problém" ...... pre niektorých je to ozaj banalita, pre mňa teda vôbec nie.. a stále na to myslím..

kachnicka

Viem ze pre niekoho je tento problem tazko pochopitelny, ale ja ti uplne rozumiem. Tiez cely zivot riesim svoju vysku. Meriam takisto ako ty, 174cm. Moj byvaly priatel mal 188cm, takze som kludne mohla na opatky, nemusela som nad tym rozmyslat. Ale bol to strasny pako, z ktoreho sa neskor vyklul nevernik a podrazak. So sucasnym priatelom som uz 4,5 roka, meria asi 179 cm, ale aj ked je o tych cca 5 cm vyssi, vyssie topanky si pri nom dovolit nemozem, lebo by sme boli vyskovo rovnaki, alebo by som bola vyssia. Jemu by to nevadilo, dokonca sam mi navrhuje, aby som si kupila take a onake lodicky na opatkoch, ale...je to ten moj pocit, ze nechcem byt ta vyssia. Na zaciatku vztahu som to vobec neriesila, nepozerala som sa na vysku. Nasla som v nom spriaznenu dusu, cloveka pre zivot a to je to najdolezitejsie. Citim to tak doteraz, ale topanky napriek tomu volim opatrne. :) Ak je ten tvoj rovnako vysoky ako ty, vobec to neries. Riad sa srdcom.Aby si to neskor pre taky banalny dovod nemusela lutovat.

joni_

to aj mna vacsinou :) ale uz som sa naucila, ze veci, ktore sa ma casto pytaju, alebo ak viem ze robim nieco inak ako ostatni, tak uz si dopredu nachystam odpoved, a mam po starosti