Vyrážky po stehnách z ktorých vyrastajú po vytlačení nové chĺpky

Príspevok v téme: Vyrážky po stehnách z ktorých vyrastajú po vytlačení nové chĺpky
Ola Ole

Mám na stehnách take malé vyrážky. Sú normálnej telovej farby, niekedy mierne ružové a keď si ich vytlačím, tak z nich vyjde také niečo biele, ako keď si čistíte nos. Avšak spod bielej hmoty sa ukáže nový, jemný chĺpok. Ako keby sa nemohol dostať von a ostane v tej vyrážke. A keď mi je zima, zväčšia sa alebo je ich viac vidno a keď mi je teplo (príjemne)tak sa trošku stratia, ale nie všetky. Čo sa s tým dá robiť? Zaberá na to nejaký krém, poprípade čaje alebo niečo iné? Prosím, kto mal niečo podobné poraďte mi, prosím. Už ma to nebaví a veľmi rada by som nosila minisukne. Tých vyrážok nie je veľa ale predsa.... :/

napriklad

ahoj, je to vrodena vada, ktora sa bohuzial, liecit neda, ma to plno ludi, bez ohladu na holenie. Da sa to vsak zmiernit, navstiv dermatologa, on Ti na to predpise mast.

KATARINA1111111111

ide o zarastanie chlpkov, holis si nohy? ja by som si nanasala na nohy roztok GSE. Ak chces napis mi na mail, lebo sem sa nemoze pisat koli reklame nazov firmy kde sa da kupit. Mail je pod mojim menom.