Antikoncepčny gel

Príspevok v téme: Antikoncepčny gel
Rika89

Chem sa opytat ake snim mate skusenosti ....JA mam taky problem ze mi nesadla ziadna antikoncepcia tak som si musela dat antikoncepcny gel teraz sa bojim ze otehotniem, a to mam len 22 rokov...tak chcem vediet ake snim mate skusenosti sice mi gynekolog povedal ze je 80% niak tomu neverim....Pri nom asi s partnerom nemozeme ist naplno...:DDakujem za vase prispevky vopred...:D

jana666

Antikoncepčný gél zaberá. Aplikátorom sa nanáša do pošvy pred súložou. Je dobré ak to kombinuješ s s práve neplodnými dňami,..ale tých je žalostne málo u mladých žien...2 dni po menzese a asi cca 5 dní pred menzesom u pravidelne menštrujúcej ženy...potom je tu ešte meranie bazalnej teploty v pošve a zapisovanie si údajov...no a potom je tu ešte prezervatív...úplne však istá nebudeš pri žiadnej antikoncepcii, pretože môže každá zlyhať...ak telo odmieta antikoncepciu, tak je to na druhej strane dobré, bráni sa ...a ty určite nebudeš mať o pár rokov hrčky v prsníkoch, či cysty , pretože tvoje hormony budú pracovať ako si to telo naplánuje...