Existuje obchod s plavkami ?

Príspevok v téme: Existuje obchod s plavkami ?
Niena Rea

Je mozne vobec najst obchod s plavkami ked by nemali vsetko bud pre ultra stihle zeby alebo na druhej strane babickovske modely???
Mam 26 rokov a je pre mna priam nemozne najst si nejake plavky co by mi sedeli po babatku mam dopraskane brusko a mam dost velke prsia vseky jednodielne zaujimave plavky maju male kosiky.....

jancecka

ten podchod je na námestí, nad ním je reštika, neviem či sa nevolá terasa, vedľa je mäsiarstvo a 30korunový obchod na rohu, je to na tej strane ako je radnica

jancecka

no ja sa ťažko dostanem do mesta, ale ak poznáš topoľčany a máš to blízko tam, tak v podchode MILENIUM na konci je ten obchod, neviem ako by som ti zistila názov, ja som totiž z TO neni, ani tam nepracujem, ale keď treba, tak idem na plavky len tam

Niena Rea

Prosim ta ak mozes zisti mi nazov lebo takto behat po Topolcanoch.... A mozno maju prevadzku aj inde...

Dakujem

jancecka

ale zabudla som poznamenať, že plavky sú drahšie, ja som si tam kúpila posledné tri roky od 1100 do 1400 sk

jancecka

neviem odkiaľ si, ale v Topoľčanoch je jeden úžasný obchod s plavkami. Ja chodím už dlhé roky len tam, a videla som raz na kupku jednu mamičku mladú, mala úžasné plavky, ktoré zakrývali práve bruško, boli to také že zozadu vyzerali ako dvojdielne ale vpredu mali efektným kusom látky spojenú podprdu s nohavičkami, podprda bola vystužená, lebo tá mladá mamiča mala tiež plnšie prsia. Vyzerala v nich veľmi dobre a videla som ich aj v tom spomínanom obchode. Len neviem jeho názov, možno ho majú po viacerých mestách