;-( pomôžte mi ..

Príspevok v téme: ;-( pomôžte mi ..
Andrejko01X

Ahojte, včera ma nechala priateľka po 7 rokoch boli sme spolu od 15 rokov. Je to pre mňa ťažké neustále plačem a vyvolávam jej a píšem všade ako sa dá ale ona ma úplne ignoruje.. plánovali sme budúcnosť ja ju milujem nadovšetko , premýšľam o smrti, som úplne na dne.. čo mám robiť? ;´-(

skrupinka

...viem, že to čo tu teraz píšem je kruté, ale ani láska k jednej slečne netrvá večne...a Ty buď rád, že si zažil čo je to byť zamilovaný po uši, lebo mnohým sa to neprihodí po celý život, takže hlavu hore a toooľko krasnych báb na SK

Filipka15

Andrejko,ani nevies,ako strasne moc ta chapem a presne viem,ako ti je. Ja prave prezivam to iste...Ak chces,precitaj si moju temu "nevera...som na dne"...mozno ti to trosku pomoze.
A drz sa,myslim na teba

gigi-sss

Viem co teraz prezivas..Noc a vecer byvaju najhorsie..nenavidela som sny s nim ! Nenavidela som to prebudenie.. ked som si uvedomila ze to bol sen . Ale uvidis vsetko to prejde , ver mi !!! Tiez som si myslela ze nastal koniec sveta .. Ale pomohlo by mi keby som sa utapala vo vecnom smutku ?? NEPOMOHLO . Clovek sa musi vyplakat , vyrozpravat , opit .. Zresetovat hlavu . V zivote idu veci niekedy aj tak ako by sme nechceli . Ale vsetko co sa deje sa deje z urciteho dovodu , pretoze tak to proste ma byt ! A tam kde je koniec je vzdy novy a krajsi zaciatok . Uzivaj si zivota a mysli na to vsetko pekne co ta este caka a co vsetko mas este v zivote pred sebou ! :)) Hlavu hore chlape ;-))

Andrejko01X

Kiež by si mala pravdu.. bol by som rád keby som zabudol.. aj keď zabudnúť nechcem .. čo všetko by som dal za to aby sa mi vrátila .... všetko ;´-( ...
Ďakujem že mi tu píšete samé povzbudivé veci... blíži sa noc a ja sa bojím.. pretože tá včerajšia bola hrozná... vôbec som nespal.. len som plakal. To, že spomienky ostanú navždy .. ma ubíja ;´-( .. pretože ak to je pravda, tak táto bolesť ktorú cítim neprejde asi nikdy.. Ja by som bol schopný obetovať aj vlastný život preto aby ona bola šťastná ;´-( .. prečo nemôžu byť všetci šťastní?

gigii SSS

bola som v podobnej situacii .. nebolo to sice 7 rokov ale pamtam si ako to bolelo .. Trvalo dlhych 9 mesiacov kym som sa z toho spamatala.Bolo to sialne a nekonecne.Hlavne tie prve dni tyzdne .. Mas chut plakat, kricat .. Prosit aby sa vratil cas . Ale nic z toho sa nedaa aj ked tak velmi chces !Bol to sok .. Nespocitala by som noci co som kvoli nemu plakavala vecer do vankusa... Aj teraz obcas chyba, ver ze aj ja si obcas spomeniem na nase nekonecne debaty , na vsetko co sme spolu zazili ako na nam bolo fajn ... Ani ja ho uz NIKDY!!! neuvidim .. Nikdy.. Ale som vdacna , ze sm v zivote mala tu cest a moznost spoznat cloveka ktory mi tak vela dal , ktory ma naucil vnimat samu seba, ktory mi ukazal co je to laska, ten , ktory pohol mojim srdcom ..Dakujem , ze som to mohla zazit ! Aj mne obcas chyba.. ALE!! zivot POKRACUJE on sa NEKONCI .... ver ze vsetko ma svoj vyznam !!!!! Mozno ho teraz nevidis, nevnimas....Ale casom pride laska ktora ti zahoji dusu a srdce , spomienky zostanu ale uz nebudu bolave .. Pomaly vyblednu a ty opat stretnes cloveka ktoreho budes MILOVAT ! Ver mi ....Vela stastia !!!! Naozaj uprimne ti to zelam .......

Andrejko01X

Ani neviete čo to pre mňa znamená... 7 rokov.. môžem si povedať že najkrajších.. nikdy nezabudnem na ten pohľad .. na jej oči keď sa dívali do mojich.. tá láska ktorá z nich žiarila.. asi som niekde urobil chybu .. najhoršie je , že už ju nikdy v mojom živote neuvidím.. pretože ona je zo ZA a ja z LM ... je to pre mňa také ťažké.. 7 rokov som sa cítil najlepšie na svete.. každým dňom lepšie.. a ani si to človek neuvedomí, ale zlomok sekundy a všetko je stratené.. už to nikdy nebude také ako predtým.. keby som mohol napravil by som všetko čo sa len dá.. ale nemôžem ;´-( .. cítim sa taký bezbranný.. už nikdy ju neuvidím.. to slovo NIKDY vo mne vyvoláva ešte väčší žiaľ.. nikdy ;´-( ...

babylove

Andy si predstav, že by ste spolu mali deti a ona by to ukončila. bud rád, že sa to stalo teraz. nestála zato, to si musíš uvedomiť, chce to len čas, v živote sa stretneme s ľudmi, ktorí sú našou prechodnou zástavkou a určite nás obohatili aspon o to že v sebe nájdeš kopec sily nato,ako sa vyrovnať s rozchodom, ani nevieš ako veľa ti táto skúsenosť dá do budúcna. ale to všetko nám ukáže až čas.

0vecka

urcite nevyvolavat to si ta potom uz uplne prestane vazit a ak aj nejaka sanca je ze sa vrati spet tak tymto prides aj o to ...

ja som si tiez poplakal nic na tom nieje ... hlavne na nu nemysli a skus sa niecim zamestnat

Andrejko01X

Nie už sa nič nedá vrátiť späť ... ona mi povedala že to už nieje také ako predtým , že ma už tak nemiluje .. ;´-( ...

Krevetka810

ja by som ti poradila aby si jej nevypisoval a ani nevyvolával-len si ju tým ešte viac pohnevaš a potom ťa už bude mať plné zuby....skús tomu dať trošku viac času kým to najhoršie prehrmí a potom sa jej ozvať...opustila ťa bez udania dôdodu prečo sa tak rozhodla?....ak ano tak sa jej opýtaj na dôdody a pokial budu rozumne a opodstatnene tak s tým už nič nenarobiš ale ak su to banalne veci ktoré sa daju vo vztahu vyriešiť tak sa to snaž ešte dať dokopy....pokial to nepôjde tak statie nestoji v tu chvilu na tvojej strane-to ale nieje dôvod zufať:)si mladý, určite aj pekný chalan....tak ako povedala soffa-užívaj si slobodu, čas všetko zahojí a časom príde tá práva, originálna iba pre teba:)good luck