Muži s dlhými vlasmi

xdanielax

termofor - ak mas tie vlasy upravene, ciste atd atd, je to hnusna diskriminacia z ich strany. Ale co sa da cakat tu u nas, v spolocnosti plnej predsudkov.

lochness

mataBB no este aby si si chcela za chlapa platit :) nikde netvrdim ze si alebo nie si disko sliepka lebo mi to je srdecne jedno, skor len generalizujem svoje skusenosti a ty sa do nich neradis takze sa nemas preco spravat pohorsene... uz si pocula o tom ze sto ludi sto chuti?

termofor, I'm on your side :) aka to bola praca? moj priatel robi vyse pol roka v AT&T a ma vlasy po pas a nikto o to nikto ani slovom nezavadil, dost sa mu tam dari, v nadnarodnej spolocnosti vedia ze sa neoplati odohnat si kvalifikovaneho cloveka kvoli takemu detailu (ako pochopim kebyze daky potetovany punkac isiel robit do banky za priehradku ze by sa im to nepacilo, aj ked aj to je vlastne diskriminacia)... aspon im potom povedz ze taky pristup robi ich firme zle meno :)

termofor

V cera som bol na pohovore v jednej firme ( mam dlhe vlasy ) tam sa ma slecna opytala ze ci by vadilo keby som sa dal ostrihat povedal som ze ano. V pondelok mam ist na skolenie som strasne zvedavy ci to bude proble ak ano tak serem na to a najdem si nieco ine. Len tolko som chcel napisat ze diskriminacia dlhovlasich bola namieste .

xy:)

nepaci sa mi to. trosicku dlhsie mi az tak nevadia, ale nepacia sa mi hlavne taki, co si mozu pomaly zapletat korbace ako janosik.

Tyshka

ja si myslim ze paci nepaci pacia sami naplno! vzdy som mala dlhovlaseho terza mam vazny vztah mal dlhe ale ostrihal sa nemenim nazor kvoli vlasum halvne co ma vnutri! milujem ho aj skratkyma:)nereiste taketoveci ;-) ked budu stary budu aj tak bez :Pa ty ktory maju dlhsie este skorej :)

mataBB

zato, ze sa niekomu nepacia dlhe vlasy na chlapovi, nemusi byt baba este disko sliepka...

no co, aspon si mozte navzajom rozcesavat vlasy, fuj ja by som takeho chlapa nechcela ani zadarmo..a nie som disko sliepka

minna

ja si chlapa s kratkymi vlasmi doslova ani nevsimnem - pre mna je to take uplne tuctove, obycajne, konvencne... najlepsie su kucerave a/alebo rysave, krasne huste leskle, mmmmmm ^^ a poznam dost chlapov ktori presli z kratkych na dlhe alebo naopak a VZDY bola dlhsia verzia ooo dost lepsia, nielen preto ze sa mi to paci ale fakt mam pocit ze to chlapovi nejak upravi tvar alebo ja neviem co, proste mu to vzdy viac pristane :) a moj priatel ma dlhe tmave vlasy a este dlhsie nez ja a som nanho hrda ze si stoji za svojim a nenecha sa ukecat starymi babkami a mladymi disko sliepkami ze ostrihaj saaa ;)

angela85

paci sa mi to, ale neviem ci by som s takym chodila
vies je to ako s chlapom s dobre vypracovanym telom, zenam sa to paci, ale nemusi to mat pri sebe

yxz

úplne ich žeriem :D chalan s dlhými vlasmi a s krátkymi vlasmi to sa nedá porovnať :D proste je to riadne super keď má chalan dlhé vlasy a vôbec nechápem prečo je to v tejto spoločnosti tak zaužívané že žena má mať dlhé vlasy a muž krátke,riadna blbosť podľa mňa