Muži s dlhými vlasmi

nathália09

U mňa boduje pekne upravený muž s krátkymi vlasmi,ktorý o ne dbá a sú čisté.Muž sa má pekne holiť, strihať-starať sa o seba.Také typy ako dlhé vlasy,nášnica-to teda nie-aj ked niekedy výzor nie je dôležitý,ale to čo ma človek v srdiečku.Ale aj tak,muž má byť mužom,,,,,,,,ženy sa majú zdobiť náušnicami - nie muží,ženám pristanú dlhé vlasy,,,,,,,proste žena má byť ženou,a muž mužom,

kiiki

ja mam priatela ktory ma kucerave krasne vlasy, teraz si ich dal ostrihat ale predtym ich mal krasne dlhe a ked ich mal cerstvo umyte vtedy by som ho najradsej ...
takze mne sa to na chalanoch paci ale nie kazdemu sa to hodi

zuzula12

Ja som na vlasacov ztazena ... aspon rosku dlhe vlasy su podla mna sezi - ale musia byt huste rovne alebo kucerave, ziadnych pat mastnych chlpov ... manzela poznam uz 20 rokov, ma dlhe kucerave vlasy takmer po pas, nosi ich zopnute ... ja som naopak vystrihana na jezka ...:-) ... jednoducho sa doplname...

Este chcem dodat, ze dlhovlasy chlap sa musi o svoju okrasu starat ... a dokladne!!!

slobodnaa

Rozhodne sa mi nepáčia, ani sa mi nikdy nepáčili. Páčia sa mi vystrihaný úplne na kratúčko alebo holohlavý.

jajka001_

kedysi hej, ale uz tak nie...som zostarla :)nie som uz na pubertakov ani na postpubertakov ani rebelov a muzikanti su dobri aj s kratkymi :)

PetroNela987

...no napriklad niektori futbalisti s dlhymi vlasmi su chrumkavi.. take tie dozadu vygelovane mierne kucerave vlasy...hmm.... ale tie hnusne, co maju ti zhuleni bradati nezavislaci alebo dready s blchami tak sorry, to nemusim...