Misionar - neviem sa do nej dostat

Príspevok v téme: Misionar - neviem sa do nej dostat
peto19

Ahojte, s priatelkou obaja so sexom zaciname (obaja mame 19), a uz mame prvy problem...Skusali sme uz 2x misionara, a vobec som sa do nej nevedel dostat :( Teoriu mam nastudovanu, ale proste do nej nemozem strcit viac nez zalud - je aj dost uzka ze to ide tazko, ale hlavne je v akomsi divnom uhle ze tam nejak nedociahnem dat viac nez par cm - asi nedava poriadne nohy od seba aby som sa tam vedel lepsie dostat alebo ho mam maly??? (14cm)...vzdy dam do nej maximalne tak zalud, a dalej nejde (silou ci prirazanim by to pdola mna slo ale to nechcem). Tak to skusam len jemne a pomaly, to vsak nefunguje a po chvili mi uz ochabuje erekcia a uz je koniec :((( Neviem ci som nesikovny, alebo preco sa do nej neviem dostat, len kusok...Nervozitou to nie je, som skor flegmatik a ani raz sa mi nestal ziadny trapas ako ze sa mi nepostavil, predcasne som ejakuloval, a pod. Vdaka za rady

sammira

ak si myslis ze nema nohy dost od seba a nejako si "zavadziate" skuste si to nanecisto :D znie to smiesne ale ja som to zazila :D po leziacky sme sa bozkavali a postupne to prerastlo do asi takeho niecoho ze pohyby ako pri sexe len sme mali saty :D proste valali sme sa rozne po sebe a priatel mi tie nohy proste "rozmiestnil" tak ze by s "tym" nebol problem :) len tie saty no :D vyhoda je ze nemusi byt ona nervozna a moze sa uvolnit lebo cielom nie je sex ale nejaka hra a neznosti:) tak vela stastia :)

kaciatko_7

aby si do nej dal lahko celeho musi byt dostatocne vlhka... skus praktizovat velmi dlhu predohru, taku aby uz ona nemohla vydrzat a tym by si ju k sexu vyprovokoval... a pred vsunutim pouzi lubrikant alebo si ho naslin, nezalezi ci je ona vlhka, ked ho tam davas sucheho alebo mas kondom tiez to nie je nic moc... a dostatocne hlboku penetraciu dosiahnes pri polohe zo zadu "na psika", ta je pri takomto probleme najlepsia

peto19

no to bude asi tymi nohami lebo mam fakt polku penisu vonku ale ma nohy v takom uhle, ze mi to tam nejde zasunut...keby aspon nebola panna tak ho tam vrazim, ale takto to nemozem spravit :) Vankuse som skusal ale mali sme poruke len nejake prilis male a makke a to nepomohlo...skusim nieco cim sa da lepsie podlozit. Ak to nepojde skusim este polohu zboku v leze...Som rad ze nie len ja mam taky problem uz som sa skoro citil ako neschopny :)

isabella

nech ona poriadne roztiahne nohy a nech sa uvolni, ked je stiahnuta tak to je jasny znak toho, ze je problem u nej, ale v hlavne, asi ma z toho strach, velku tremu, skusajte na zaciatku dlhu predohru aby sa uvolnila

tibike811

misionár je podvod, ako sa zisťuje :-) skus jej podhodiť tvrdy vankus pod zadok, nech sa viac spristupni, alebo voci nej bud v poklaku, v uhle 45. pripadne uplne ina poloha.