Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hawaiiana - aloha krém do solária- nie je vhodný na opaľovanie do solária?

Príspevok v téme: Hawaiiana - aloha krém do solária- nie je vhodný na opaľovanie do solária?
MEGAlentilka

Máte niekto skúsenosti s krémom do solária ALOHA od firmy HAWAIIANA? mne sa nezdá že by bolo správne opaľovať sa v soláriu bez UV ochrany. Teda na tom kréme píše, že " NEOBSAHUJE OCHRANNÉ FAKTORY" .... a je to vlastne mlieko pred opaľovaním v soláriu. Píše sa tam že obsahuje vysohohydratačné zložky, ako shea maslo a aloe vera. Má príjemnú tropickú vôňu.
Lenže by ma aj zaujímalo, keď je parfumované to mlieko, neostanú mi na telo škrvny, teda pigmentové? alebo fľaky?...lebo ved ani na slnku sa nemôžete opaľovať ked máte parfém.

Inak veľa ľudí sa vraj v soláriu opaľuje bez akého koľvek krému. Že vraj zbytočne. že tie všelijaké mlieka a krémy do solária sú čiste len marketing. ťah. No neviem.
Prosím poradíte mi?
Nechcem si škodiť nejakym blbym kremom ktory vlastne ani do solária nepatrí.
A je správne ak sa ľudia v sol. opaľujú bez krémov a celkovo bez ochrany?

Veľa otázok ale nič o tom neviem. Ďakujem

Bibo

Krém hawaiina je super, žiadne fľaky, on je určený a vyrobený do solárka.

A marketingovi ťah ? no neviem hrozný názor.

Prečítaj si na tejto stránke niečo o tom čo a ako www.kremydosolaria.sk

hmhm

Ešte k tým ostatným otázkam. Krémy do solária obsahujú bronzery alebo intenzifikátory, ktoré podporujú a udržujú opálanie. Sú krémy s dvojitým, trojitým či štvoritým bronzerom, hocijaké vône, balenia, značky.
Ide ale o krém určený výhradne na použitie do solária, preto ten UV filter a preto tie ostatné veci. Inak, aspoň dve hodiny po použití krému v solárku sa neodporúča sprchovať.
Čo sa týka škvŕn... nikto sa nesťažoval na škvrny od krému a tobôž nie pigmentové! Pigmentové sa ti môžu vyhodiť, ale to má na rováši žiarenie, nie krém. Vyhodiť sa to môže
či z normálneho slnka, alebo zo solárka.

hmhm

Žiadny krém, aspoň čo my predávame, neobsahuje UV filtre...logicky aj preto, lebo je to určené do solária. A je to tam napísané aj preto, lebo niektoré opálenia chtivé žabky by sa tým chceli nacápať aj na normálnom slnku, a preto tam (aj) je že to nemá UV filter.

rew

MEGAlentilka> tak je to skusim, ale ber to s rezervou, mozno sa mylim :) ked ides do solarka, ides tam len preto, aby si sa vystavila UV lucom.. takze ich nechces filtrovat.. ani moj krem do solarka nema SPF. Zato obsahuje kopu prirodneho bordelu ktory by mal pokozku hydratovat a dodat jej latky potrebne na regeneraciu... ja by som do solarka bez kremu nesla a nedala by som si klasicke telove mlieko ktore pouzivam kazdy den... takze ak uz chces ist, pouzij solarkovy krem ktory mas.. co sa parfumacie tyka, nasla si v zlozeni ze to ma v sebe parfum alebo len tipujes preto ze to vonia? moj je tiez dost vonavy, nepamatam si ci bol parfumovany, ale ziadne skvrny sa nekonali