byvala sokyna dosiahla svoje

rew

millli11> spominam si na tu temu.. uz vtedy ste boli rozideni, vsak? skus zobrat s humorom co ti teraz napisem, ale: zacinam nachadzat podobnost medzi tym co robis teraz ty a tym co robila jeho priatelka kym ste este boli spolu.. daj im pokoj.. zabudni nanho.. takto trapis seba aj ich.. inak sa moze stat ze o nejaky cas bude na nejakom fore zakladat ona temu kde spomenie ze v noci ked sa chystali spat videla na ulici pod oknom jeho byvalu... ;)

Simona_Dul

Nechcem davat vsetkych chlapov do jedneho vreca, ale myslim, ze ak uz naozaj nechce riesit vas vztah-nevztah, neodpisal by ani na neutralnu sms. Takze bud pokojna, vsetko je tak ako ma byt..napis mu mail, ak odpise fajn, ak nie- fajn. Prestan sa trapit a zi svoj zivot bez neho ako tarchy...ani nevies ake skvele veci sa ti prihodia...tak nemrhaj cas nim.

millli11

To dufam aj ja, ze nevie heslo. Inak je to uz asi stratene. Hoci rozmyslam, ze som mu mala najskor poslat nejaku neutralnu spravu, napriklad bol si volit, pozeras futbal, ak by odpovedal, az potom ist klast otazky. Preco sa z tych zlych moznosti stane vzdy ta horsia?

millli11

Ja som iba chcela vediet, ze co sa zmenilo u neho. A bud mi on nechce alebo nevie odpovedat alebo mu to ona zakazala alebo mu zobrala mobil a vymazala spravu, cize on sa ani nedozvie, ze som mu nieco poslala, teda, nema sancu odpovedat. Zalezi na tom, co by odpovedal, ale mala som chut mu napisat, ze s nim uz nic nechcem mat. Ja som vsak ferova a chcela by som mu to dat vediet a nie prestat komunikovat z nicoho nic.

Simona_Dul

millli, podla mňa to nechaj. Ved píšeš, že tá žena je zlá, zle sa k nemu chovala atd. On ňou teraz môže byť ohúrený, ale ver tomu, že ani len netuší ako veľmi trestá sám seba. Vybral si totiž tú horšiu, možno najhoršiu zo svojho okolia. Ked opadne rúško ohúrenosti, zistí, čo je to za ženskú. On je už potrestaný, chudák ani nevie, že sa potrestal sám.

Ak sa ti uľaví, napíš mu. Predpokladám, že ti neodpíše, alebo nebude riešiť to, čo mu napíšeš, bude si vravieť svoje. To, že mu napíšeš nezmení nič, ide len o tvoj dobrý pocit.

millli11

A ked si predstavim, ako som mu verila, ze konecne som stretla normalneho chlapa. Tie jeho reci, vzdy dodrzim slovo, nemam rad otravne zeny, nikto mi nebude rozkazovat, ona pre mna nikdy nic neznamenala, neznamena a nebude znamenat. Veru, mozem byt rada, ze nie som s tym chrapunom. Ako hovorite, mohlo to byt aj horsie a ovela.

millli11

Napisala som, iba otazky, ze co sa stalo, ze zmenil nazor a preco prave si vybral ju. Doteraz neodpovedal, hoci doteraz mi pisal a dost rychlo skoro vzdy odpovedal. Ci on nechce odpovedat, ci ona mu to zakazala? Lebo od nej to vystane, vzdy mu rozkazovala.

laskonka111

byť na tvojom mieste, tak sa mu poďakujem, že už nie som s takým kktom, ako je on, a buď šťastná, že si sa ho zbavila teraz ešte zavčasu, ako neskôr, keby ste boli manželia a mali deti, a to že si zvolil takú semetriku? Dobre mu tak, ved má čo chcel teba to trápiť nemusí