byvala sokyna dosiahla svoje

lost

Co robit?

tazko povedat, ale... napada ma:
"Počúvaj svoj inštinkt."
Alebo ako to bolo v tych situaciach :)

Ak ti odlahne tak to stoji asi za to... (respektive .... asi nemas an ico stratit )

millli11

Teraz sa necudujem tym zenam, co nadavaju na vsetkych chlapov. Keby som nemala kamaratov muzov a neboli ste tu na zdravie.sk muzi, co si stojite za svojim, asi som uz tiez v tej skupine. Cim si ho ziskala, ze ma o dost vacsie prsia, ze chodi zmalovana ako stetka, ze mu vzdy hovorila, co ma robit, ku komu sa smie ozvat alebo cim?

millli11

Dakujem za podporu. Ja neviem, co mam robit. Mam chut mu napisat a mam vobec mu napisat? A co napisat? Mam mu dat otazky, preco? Mam mu vynadat, ze je chrapun? Mam mu napisat, ze uz v zivote o nom nechcem pocut? Nikto iny by mi nevadil, ale na tuto som mala alergiu uz od zaciatku. Ved som mu aj sama, na rozum hovorila, je mi fuk, ktoru si vyberies, iba si nevyber ju. Sam vies, ako sa k tebe chovala. Stal sa ten najhorsi scenar, ktory som si predstavovala. Ale zas co ma utesuje, je to, ze som sa za neho napriklad nevydala a neurobil mi to po svadbe, pritom sme pocas nasho vztahu hovorili o svadbe. Co robit?

lost

Ktovie ako dlhoim to vydrzi.. Sokyne nemaju zivot, ziju v takom asi izolovanom svete, hlavne to chodenie na ulici...

milllli11

A vidite, predsa ho uhnala. Ja neviem, vedel a videl aj sam ako sa v niektorych situaciach a k nemu zle chovala. Tusim ma velmi kratku pamat. Najviac ma nastvalo to, ze mi pomaly na kolenach odprisahal, ze s nou by nikdy nic v zivote nechcel mat.

millli11

Ako to potom u chlapov je, ked vsade pocuvam, ze im treba dat volnost vo vztahu. Ja som mu vo vztahu davala dost volnosti a nechal ma. Ona ho otravovala este pocas toho, ako sme spolu chodili. Aj po tom, co sme sa rozisli.