Hannasaki asi funguje

Príspevok v téme: Hannasaki asi funguje
ja:)

ahojte, chcem sa s vami podelit o skusenost s cajom hannasaki. uz ked som ho kupovala, neverila som, zeby to pomohlo schudnut, resp. nepribrat kedze som mala stresove obdobie a prejedala som sa. no pijem ho asi mesiac a mam dve kila dole. stravujem sa tak isto, na dennom poriadku cipsy, sladkosti.
mate niekto podobnu skusenost? ma to motivovalo, tak sa ho teraz snazim pit co najviac

[zruseny8]

a nezacala si sa nejako inac stravovat, resp. cvicit? ja mam podobnu vahu ako ty a tiez by som s tym chcela nieco urobit. uz teraz len kde zohnat ten cas..aspon na zaciatok ako povzbudenie, par kil dole..a potom sa hadam nejako rozbehnem..za ake obdobie si vlastne zhodil 2,5kg?

ja :)

je to teda individualne, neda sa nejako skatulkovat ci sa z neho chudne alebo nie. na niekoho pôsobi pozitivne, na ineho nijako. kazdopadne ja som z neho schudla - comu inemu by sa to dalo pripisat? uz vela rokov si drzim vahu 65 kg, nejde ani dole ani hore nastastie. no po mesiaci pitia 62,5. som zvedava co sa bude s mojou vahou diat dalej.. budem sa snazit neprestat ho pit. teda ja mu verim.

armatura

))) ak pijes len ten caj? jasne ze chudnes )))) ale ziadne zazraky naozaj necakajte! ) ale ano, v ramci pitneho rezimu je to dobra vec, odporucam... ale obcas si k tomu aj nieco zajedzte damy a pani!

nathália09

ale dá sa čajom schudnut,ja som ho pila na litre-aj ked to bol mätový,a ovocný bez cukru-zhodila som za 2 mesiace 7 kg.Je to ako pitny režim,voda naozaj pomáha.

armatura

Ja ho pijem každý deň už pár rokov a určite som z neho neschudla ). Chutí mi a aj keď na obale píšu, že spaľuje tuky, každý aspoň trochu inteligentný človek pochopí, že len čajom sa zhodiť nedá ) len toľko )