Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

plastika nosa

MarusV

Ja som si dala spravit plastiku v roku 2003 v Banskej Bystrici. Najprv ta Doktor objedna na konzultaciu, potom ukaze ti fotky ludi pred a po plastike. Posle ta spravit si predoperacne testy k obvodnemu lekarovi - EKG, krv - ale myslim, ze len vtedy ak chces celkovu narkozu. Ja som mala len lokalku ale bolo to uplne v pohode- len to umrtvovanie bolo bolestive. Po par minutkach som nic necitila - len mierny tlak. Ani po operacii som nebrala ziadne lieky na utlmenie bolesti, len ma trosku hlava bolela a opuchla som a omodrela. Ala v pohode.
Doktor ma celu pokreslil a slo sa na to - trvalo to ani nie hodinku.
Ale mam taky dojem, ze tvar nosa si vybrat uplne nemozes - robi sa to tak, aby to vyzeralo prirodzene a sumerne k tvari. Oni su odbornici a vedia ako co urobit. Drzim palce, nemas sa coho bat...Neboj sa, ziadne jazvy mat nebudes. Robi sa to cez nosne dierky, takze asi 2 tyzdne budes dychat len ustami - dost neprijemne ale da sa to vydrzat.

Alis.

Nie zaruku 100% vysledku ti nedaju. Je to riziko a odvaha isť na takuto operáciu. Ty mu povieš že chceš špičku nosa zužiť asi o 2 mmm z každej strany a nakoniec ak ti nos odpuchne ho budeš mať užši ako si si predstavoval. Alebo nesumerný. potom sa bude chirurg vyhovarať na zle hojenie... ale chybu neprizna ani jeden. Ale držim ti palce, hlavne musiš chirurgovi veriť. Ja som mu napr priniesla ukazať obrazok nosa akoby som to chcela prižne, len tak orientačne a vôbec ho tak nemam. Aj keď mi chirurg povedal, že ho mam taky ako na obrazku nie je to pravda.

LEXI 87

zaruku ako bude vyzerat nos po OP ti urcite nikde nedaju. zalezi ako budes vediet chirurgovi vysvetlit co presne chces, potom od tvojho povodneho nosa, a samozrejme aj od sikovnosti chirurga.

trollo

kazdy mi hovori ze ci mi drbe ked poviem ,ze si chcem dat spravit nos!neviem co to hovoria aby ma utesili,ale musim povedat nie som az z tych najhorsich pripadov!to zas nie.ale kazdy si myslim ,ze tuzi mat pekny nos,ale sa bojim ,ze to bude vyzerat inak ako si predstavujem.Oni nevedia dat nejaku zaruku,ako to bude vyzerat po operacii?Mozno Vam to znie cudne,ale naozaj neviem ako funguju taketo veci.Dakujem

Alis.

No ak ti na nom zle zrastie jazva, tak ako mne tak s tým nič nenarobiš. Ďalšimi operáciami to môže byť už len horšie. Dobre si rozmysli či tuto operáciu fakt porebuješ. Ja sice neľutujem, len mi je luto že sa mi to nezahojilo sumerne ale z každej strany inak. A do konca života sa budem bať isť niekde na opravu, lebo mi bolo povedane, že to môže byť horšie :-( Jedine v Amerike sa neboja robiť taketo reoperácie, lenže tam sa mi nechce isť a ani to tam nepoznam :-(

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.