Pád mojho synčeka

kraaska

beri minule som citala v casopise,ze jednej mamičke vypadol rocny chlapcek zo sportoveho kocika,trochu si poplakal,vyspinkal,zobudil sa,mama mu spravila papat,akým dorazila s jedlom,malý umieral,kým prisla zachranka,dostal krvácanie do mozgu...a umrel....mne po pade bol malý taký mrzuty,a po par minutach zaspal,co nebolo zvykom,lebo predtým ako spadol,asi hodinku bol hore...

levanderka

ja som pozerala reflex a tam davali nieco s detickami a ich pady a jedna lekarka sa tam vyjadrila, ze pri kazdom jednom pade na hlavicku treba ist za lekarom.ze ona ma tak tri pripady za tyzden. aj ked dieta nejavi znamky niecoho, ze sa mohlo nieco stat, aj ked nema hrcu, modrinku alebo nieco, ale moze byt vnutorne krvacanie alebo otras mozgu. ja by som letela tiez, ved je to zdravie mojho dietata a neriskovala by som to

beri

ahojte, mam 20 mesacnu dcerku a je neskutocne aktivne dieta. ked bola mensia, spadla nam z gauca aj z postele, vzdy si udrela aj hlavicku, poplakala si, poriadne sme ju prezreli, no nikdy sme k lekarke nesli. nepozorovali sme ziadne zmeny v jej spravani, po placi o chvilu uz behala a vyvydzala dalej a nemam nejaky pocit, ze by som nieco podcenila. treba dieta prezriet, pozorovat, ci je ok. podla mna netreba hned o dusu letiet za lekarmi, moj nazor

kraaska

Mne sa malý skotulal z manž.postele,ako 11 mesacny,a ihned sme s manzelom utekali k lekake,potom na chirurgiu,odtial k neurologicke,na rng,ale chvala bohu nic mu nebolo.

Maminkaa

mne nedopadol na hlavicku ale na chrbatik hlavicku si drzal hore.a ked dopadol tak sa zlakol a polozil si ju.ani hrce nema nic.ja som sa zlakla viac ako on plakala som o dusu.ale dnes je uz culy

usiko

ja by som isla k lekarke, honba nehanba, pri zivych detoch sa to stava alekarka ma take pripady mozno aj raz za tyzden...je lepsie si byt isty, ako potom neskor keby sa malo nieco objavit...konieckoncov sa za vysetrenie neplati, ttak chod....

zuzula12

Mne spadol syncek, ked mal 6 mesiacov a isla som k lekarovi ... Dopadol totiz na hlavicku a tak som ho nechalala pre istotu prezriet. Ako dopadol? ma nejake hrce na hlavicke? vsim aj si reakcie ... Maminka, ja by som pre istotu isla, nech mu skontroluju zakladne reakcie.