podrazdenost, nepokoj, nervozita.. ako sa to da liecit?

Príspevok v téme: podrazdenost, nepokoj, nervozita.. ako sa to da liecit?
lenusenka

v poslednom case byvam velmi podrazdena, ale doslova, ze si niekedy neviem pomoct... uzivam HAK tak vinu pripisujem tomu... minuly mesiac som mala dokonca 3krat kramy, pretoze som presla z vysokohormonalnej na nizku, tak vkuse som bola nervozna a na kazdom som si vybijala nervy. Nepoznate nejake vitaminy, alebo volnopredajne lieky, ktorymi by som zahnala tu podrazdenost?

E l á n i s t k a

ja som prestala brať antikoncepciu - nízku no po troch mesiacoch som ju vysadila...podla mna to neovplyvňuje to, že som,alebo niesom nervózna-stále to pretrváva...len nechápem ten vplyv menštuačných vložiek...a psychológ?podla mňa postačó i prítomnosť správnych ludí...to už volíme sami kto nám vyhovuje...no skor by som zvolila-vitamíny v podobe ovocia,zeleniny...čo vy na to ? alebo jogu ? nemáte s tým skúsenosti ?

Icesnow

njn ja ties byvam podrazdena mam 14 rokov
a ja si ani neuvedomujem ze mozem den zneprijemnit aj naj kamoske a ani neviem ako...jednoducho pridem do skoly moze to byt so mnou pohoda smejeme sa nic sa nedeje a staci par minut a len tak zrazu ani neviem ako mam divne pocity najrdsej by som sa nekde zavrela a vipla...

lenusenka

Sarinkaaa praveze som uz zmenila jednu HAK kvoli tomuto, na tu nizkohormonalnu, gynekolog povedal, ze by sa to malo zlepsit.. tak som zvedava ako to bude dalej

Sarinkaaa

ahoj, ja by som skor povedala ze ti skodi hak a mas neziaduce ucinky. Aj ja som mavala take stavy pri brani antikoncepcie.

martuška

lenusenka, použivajú sa ako normálne vložky na menštruáciu,doporučujem výskúšať. Najlepšia je vlastná skúsenosť a potom môžem povedať, nefunguje to.

lenusenka

aj tak neposobia na podrazdenost... inak tiez normalne rozmyslat nad tym psychologom, sa nekedy bojim ze sa z toho zcvoknem, lebo len tak si zacnem vybijat nervy na hocikom kto mi ani nic neurobil.

martuška

Ešte doplňam.
8 unikátnych vlastností aniónových vložiek „Love Moon“:
1. pôsobia antibakteriálne
2. nedráždia pokožku
3. odstraňujú zápaly
4. zlepšujú vnútornú sekréciu
5. odstraňujú nepríjemné zápachy
6. posilňujú imunitný systém
7. pomáhajú pri únave
8. neobsahujú chemické ingrediencie

martuška

ahoj.. ja rozhodne doporučujem aniónové liečiace vložky.
Hlavné prednosti:
Posiľňujú imunitu.
• Normalizácia hormonálnych funkcií (vrátane redukcie váhy)
• Obnova telesných funkcií pri takých poruchách, ako napr. neudržanie moču v detskom a stareckom veku
• Upevnenie maternice po pôrode a pošvy v neskorom veku.
• Obnova a normalizácia menštruačného cyklu.
• Vstrebávanie zrastov, erózií, cýst a miómov
• Liečba neplodnosti
• Liečba prostaty, hemoroidov a krvácania z konečníka
• Všeobecné omladzovanie
• Liečba ekzémov, psoriázy a iných kožných ochorení
• Likvidácia plesní, baktérii a iných nežiaducich mikroorganizmov