Samota

Príspevok v téme: Samota
Onn

Pozna ju kazdy z nas , ale co ak trva uz strasne dlhu dobu.Mam priatelov, mam rodinu, ale nedokazem si najst kamaratku, priatelku, s ktorou by som si rozumel...Nechcem kratkodobe ,vstahy zalozene na nejakej pseudolaske, nepotrebujem sa na nic hrat, chcem citit a davat nefalsovanu lasku.Prezivat radost, tesit sa.

Onn

Na kazdeho raz dojde , skor ci neskor sa postavy pred rovnaky problem ...taka je doba ...Je to krriticke obdobie podla mna od tej 20 ciatky hore ...

Heinz-Klátil

Viem ako ti je a hovorím na rovinu. Život je na kkt. Nikto ti nepomôže, nikto sa nestará. Ak sa človek neosamostatní tak je v prdeli a za živa ho zožerie spoločnosť. Doslova každého slabšieho jedinca ošklbú. Viem o tom svoje aj ja mám tento problém.

Onn

Velmi pekne napisane, verim tomu ,ze veci ktore sa udiali sa udiali preto aby malo nasledovat ,nieco lepsie ...aj ked sa mi to v prvy moment tak nezdaaa

tak

... ale ved vsetko ma svoj cas, neda sa vynutit, aj radost aj laska aj priatelstvo pride vtedy presne vtedy, kedy ma, Vesmir Ta pocuje, ... laska ta prava nefalsovana naozajstna Ta uz caka, ...

lili fuk

dufus
16.01 jedna vynimka sa vyrojila :)

no ta tvoja rada hmmm radis mu aby bol totalne citovo zakrpateny?????
mozno tvoja skusenost .... podla toho co pises ta baby beru skor ako kamarata a jak sa hovori "kamarat taky rad"
poniektory muz v styku s partnerkou ciastocne straca sam seba a toho sa boja preto su radeji osamote ..ci?

dufus

Kasli na zeny,nemysli na to venuj sa tomu co ta bavi a bez zien.Sportuj a podobne mozno pride a mozno nie,ja to tiez neriesim rad by som mal priatelku,ale vela pracujem a sportujem.Sem tam nejaku prefiknem,ale nic viac bud tak na zeny posobim alebo co ale oni ani odo mna nic viac nechcu.A to su zeny kolkokrat som chcel normalne s babou kecat a tak a bol som s nou niekde a po chvilke mi dala nohu do rozkroku trebars pri stole a podobne.A bolo z toho len sex a ziadny vztah,zeny su take iste pobehlice ako muzi cest vynimkam,aby sa tu normalne na mna nevyrojili.