Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Intenzívne mlieko na opalovanie

Príspevok v téme: Intenzívne mlieko na opalovanie
Matys

Takže chcem sa spytať či ma niekto skusenosti s tymto kremom od Nivei : www.nivea.sk

Moja pokožka sa totiž nechce opaliť do hneda, použivam aj opalovanie kremy s UV 15-kou no stale sa mi chyti tak škaredo do ružova, akokeby podliate krvou a mliekom, strašne mi to vadi a neviem sa s tym vyrovnať, pred 3 rokmi som bol pri mori a bol som pekne jemne do hneda opaleny od vtedy nič, mam modre oči a blond vlasy, myslite že to mlieko by pomohlo dotvoriť viacej melaninu? neviem či je chyba v tom alebo kde, za každu dobru radu budem veľmi vďačny.

bazulienka

No, tak som si to vyhľadala, ale škoda, po opaľovaní už ten gél nemajú.
obchod sa volá zdravakrasa.sk už tu o ňom aj písali.
Objednávala som si včera viac vecí, už mám aj odpoveď že do stredy to mám doma.
Pozri si na tej stranke priamo sezonna starostlivosť - opaľovanie a vyberieš si čo chceš, či gély, alebo krémy - veď uvidíš. A daj vedieť - som zvedavá.
Papapa

bazulienka

Ahoj, ja som mala podobný problém, preto som sa ani nechcela už opaľovať,vyhovarala som sa na alergie a hocičo, ale minuleho roku som si kupila opaľovací krém z aa cosmetics - neviem presne ako sa volá, ochranný faktor 20 a potom som znížila na 10 a paráda :o) tak krásne opálená som bola a aj teraz som ho používala, tak mám krásny jemne hnedý základ. Len už je blízko konciec záruky, tak potrebujem nový.
vyskúšaj, a daj vedieť :o)
našla som ho cez jednu stranku, už neviem aku, ale bolo pod kozmetikou bez parfemu, krásna stránka, veľký výber, niečo v spojení s krásou a zdravou pleťou tuším...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.