Prečo striekam?

Príspevok v téme: Prečo striekam?
majka_41

Mam 15 rokov a mam priatela s ktorym spom vyše roka a strašne ho lubim ,asi tak pred piatimi mesiacmi sme spolu začali aj pohlavne žit a posledny mesiac ked ma robi rukou začnem akoby striekat no su to proste prudy vody ani nechapem de sa to vomne berie .... ale orgazmus určite nemam ved ako ked sa to deje asi po minute alebo dvoch ked ma začne robit rukou...ale on si mysli že je to orgazmus a že je to v poriadku a je stoho velmi nadšeny že proste ma vie urobit tak som ticho....ale vobec neviem čo to je...pls poradte mi že či to je vobec v poriadku alebo čo ...dakujem

nikki.7

Tiež si myslím,že si úplne v poraidku.Mávam to aj ja a môj priateľ je tým nadšený.Je to naozaj niečo,čo nemáva každá.S predchádzajúcim partnerom som to nezažila a to sme žili spolu osem rokov a teraz mám nového priateľa a asi po takých troch mesiacoch od nášho prvého styku sa mi to prihodilo.Tiež som najprv nevedela,čo to je,ale teraz viem,že je to super a som rada,keď to mám pri každom styku.

zdenka pekna

presne tak som vidata uz 7 rokou a aj ja to mam chodievala som po lekaroch a vraveli ze to je normalne ta sa neboj a uzi si snou zivot na plno,,,,,,paaa

majka_41

no on bude mat teraz 18 a ako my nemame problem sa o taych veciach rozpravat ale tak ked on je mega stastny ked proste mam ten "orgazmus"..a nechcem aby bol potom sklamany...ako mne to nevadi a len chcem vediet ze preco to mam tak ked pred tym som to nemala ci mam tam daco poskodene alebo co???

isabella

ked sa tak velmi lubite a rozumiete si, mali by ste mat aj natolko otvoreny vztah aby ste sa vedeli aj o takychto veciach porozpravat, riesit to musis jedine s nim... aj ked v 15 rokoch netusim na akej urovni ten vztah moze byt :-/

majka_41

prosim naozaj potrebujem vediet preco to a ci to ide nejak zastavit..proste keby som ten orgazmus naozaj aspon mala :((..jedine co stoho je len vsetko mokre okoolo mna v sade a priatelov dobry pocit ze ma uspokojil:((..

majka_41

no hej ale iba tak cez klitoris ale tak vaginalny či jak sa tomu hovori som nemala ešte ale vrajže je to lepšie jak taky no a proste ja som nič v porovnani stym cez klitoris nepocitovala ... ani len niečo podobne alebo približne proste ten isty pocit ako pred tym ked zomna ta voda či čoto je nevychadzala ...