Detoxikácia (program)

Príspevok v téme: Detoxikácia (program)
Dominika.

Ahojte. Už od narodenia sa trápim s ekzémom a už by bolo načase sa ho po 17 rokoch zbaviť. Mastičky a podobné veci, ktoré užívam mi ekzém vždy len utlmili ale úplne nevyliečili a hneď sa mi vrátil. Už dávnejšie som čítala, že telo treba vyčistiť zvnútra tak som si našla detoxikáciu, ale je tam len napísané, čo treba jesť atď. ale ja by som potrebovala nejaký program resp. čo v ktorý deň jesť. Tak ak má niekto skúsenosti a detoxikoval niekedy tak nech mi poradí ja už spravím fakt čokoľvek. Ďakujem :)

pre well

esteze ty ma poznas a vies,o com tusim a o com netusim...laskavo tu netrep o tom,ci ja o niecom tusim alebo nie,ked o mne nevies nic

Well

xxx.xxx.29.196-nikde som nespomenul,ze sa nemame stravovat zdravo. Zrajme netusis co je detoxikacia a jej nebezpecenstva ak sa robia len tal,,jedna babka povedala"
precitaj si nieco o tom.-

www.akv.sk

pre well

well:
takze je uplne ok,ked sa radsej ludia napchavaju beznou stravou,fast foodmi akoby si aspon trochu mali dat zalezat na tom,co jedia???chces povedat,ze ten,ktory sa stravuje ovocim,zeleninou,obilninami,orechami,semenami a nejakymi lahsimi jedlami je na tom tak isto,ako ten,co na ranajky spraska klobasu alebo prazenicu,popripade nic,cez den skoci do MC donaldu,popritom este nejaky poriadny obed, napr rezne..na veceru to,co najde v chladnicke...???mas pravdu,naco sa snazit jest normalne,ved podla teba si organizmus nicim este viac????

Laco24

tak ja už to mám za sebou aj druhý krát... síce zo začiatku boli nejaké ťažkosti, skoro som to vzdal ale podarilo sa to

jasné to nie

laco
som to chcela vyskúšať, ale deto... sa zajtra nekoná, som stráááááááášne prechladnutá , tak niekedy inokedy.........

Well

sissika- mas uplnu pravdu.
Akurat som dopozeral na spektre temu ohladom detoxikacie.
Neexistuje skutocna detoxikacia tela a cim viac sa clovek o nu snazi tym horsie pre vlastny organizmus dopadne.
Som rad,ze tym hlupostiam odzvonilo.

sissika

vyhladajte si tu clanok o detoxikacii aj o jej nebezpecenstva.neviem ako sa presne vola, ale bol tu uverejneny na prvej strane asi pred dvomi mesiacmi. staci dat asi do vyhladavaca slovo detoxikacia a vybehne to. teda, myslim, neskusala som.

Laco24

chápem :-D to sa stáva že tí ktorím sa to nepodarí sú potom chvíľu taký napuchnutý ale to prejde :-D ináč tak v nedelu sa posnažím byť tu a keby sa vyskytli nejaké problémy alebo čo tak skúsim poradiť :-)