Vložky, tampóny, intimky

mary.kathy

ja som zacinala s vlozkami a do teraz mna vyhovuju najviac Alwaysky ultra sensitive normal plus. Tiez vela odporucujem eko vlozky Natracare z prirodniho materialu ktore setri telo aj prirodu!
www.bioterra.sk

katka1020

Ahojte baby ja som to uš mala je to v pohode, a vyem vam odpovedat
na každu otazku ak sa chcete niečo spitat napište my na nic na pokeci katka1020@azet.sk aj rpčku poradím aj ked tam nebudem možete my napisat ja vam potom odpišem

lochness

wtf?? siedmaci?? to co ste cigancata? sa spamatajte, sex nie je pre deti, podla mna takych 17-18 rokov je uz dajme tomu dost, ale to je individualne, niekto je nezodpovedny idiot aj v 25ke, kdeze este v 13ich.. co o par rokov budu sexovat deti hned po nastupe na zakladku?

lochness

pre holky co maju obavy:

www.zdravie.sk

ja pouzivam tampony po cely cas, kedysi som ich striedala s vlozkami (na noc), ale nenavidela som to tak som sa na vlozky vykaslala uplne... ak baba dodrziava maximalnu dobu zavedenia tamponu a hygienu ruk a tela, tak sa nema coho bat... a pokial si tampon zavedie tesne predtym ako ide spat a vyberie ho hned po zobudeni, nic sa jej nestane ak to bude aj tych 9-10 hodin (podla toho ako dlho spi), pretoze cez noc zvykne byt krvacanie slabsie a clovek sa tolko nepohybuje...

a co sa tyka intimiek, dlho som pouzivala allways fialove, ale nemala som ich rada, boli hrube a stale sa odlepovali... pre mna su lepsie discreetky a najnovsie naturelly, su uplne tenucke a krasne drzia (vyskusala som aj tie DMkarske jessa cierne, ale tiez sa rychlo odlepuju, takze naturella forever :))

zato tampony jessa su super (aspon tie normal ktore pouzivam), vobec nevidim rozdiel medzi nimi a napriklad 'znackovymi' OBckami, okrem nepomeru v cene :)) aj tie jessa mini su fajn na posledne dni, take to velke 64ks balenie mi vydrzi aj pol roka takze cenovo sa to tiez oplati :)

jajkafr

lili
ja spávam výlučne na boku, vtedy sa mi málokedy stane že pretečiem ak si ľahnem na chrbát alebo brucho tak vždy pretečiem, prípadne si daj 2 vložky

lilumba12

Ja som verna always vlozkam, pouzivala som aj o.b. a kotex tampony, ale momentalne mi vyhovuju vlozky. pouzivam aj intimky - always fialove - tie su perfektne! su hebunkejsie a lepsie saju ako carefree...