Vložky, tampóny, intimky

mininka

AHOJTE....CHCELA SOM SA OPYTAT....POHL.STYK SOM ESTE NEMALA ALE BOLA SOM U GYNEKOLOGA A TEN MI POVEDAL ZE BLANU UZ NEMAM TAKZE JE NAJPRAVDEPODOBNEJSIE ZE SOM HO UZ MALA A PROSTE MI NECHCEL VERIT....OPYTAL SA MA PRECO SOM MU NEPOVEDALA PRAVDU...A JA SOM MU NATO POVEDALA ZE MU NAOZAJ NEKLAMEM..ZE NETUSIM AKO NEMOZEM MAT BLANU KED SOM ESTE PANNA..JE MOZNE ZE SOM SI JU PRETRHLA S TAMPONOM??POUZIVAM OB TAKE ORANZOVE...SU URCENE NA SILNU MENSTRUACIU.....TIE SU TAKE STREDNE HRUBE..JE MOZNE ZE SOM SI SNIMI PRETRHLA BLANU??ALEBO ZE MI PRIJATEL JU MOHOL PRETRHNUT PRI "PRSTOVANI" NORMALEN SOMS A CITILA BLBO ZE MI NEVERI..ZE SI MYSLEL ZE KLAMEM.A.LE SAK NEMAM PRECO..TAK ASI NENI DOBRY LEKAR KED NEVERI.NEI?

qiu

opica: na značke prakticky nezáležia, osobne preferujem O.B. a čo sa týka zavádzania a vyberania tak si prečítaj leták vo vnútri krabičky. Je to tam dosť podrobne aj s obrázkami popísané...

opica

chcem sa spytat ako sa pouzivaju tampony
ak dostanem svoje dnií a my pojdeme plavat
ja mam "kramy"len chvilku a este o vsetkom neviem takze ak viete tak poradte
ja newiem ani ako sa potom vyberaju
vopred diky

kacenka1919

pre mnasu lepsie tampony, nem,ala som este pohlav.styk tak pouzivam len OB mini... a volozky pouzivam ked mam menej vyuc.hodin doma, ked som doma, ael akonahle sedim dlho v skole a a mame aj teelsnu lepsie su urcite tampony..

jankaaa

no prva, ja ked som este s nikym nespala tak mi tampon dost vadil, ale nemyslim ze to zalezalo od toho, ale aj tak mi moc vadil a citila som sa neprijemne... ale teraz je to uz v pohode:-)

tucibomba

tampony su najlepsie, nevymenila by som ich za nič...
ja totiz ked mam menstruaciu tak poriadne silnu a vlozka mi proste nestaci...
ale ked si len tak doma, tak si nechaj vlozku, a ked ides niekam von, je to praktickejsie a pohodlnejsie s tamponom....
dakujem cloveku co ich vymyslel :)
a stym ze si panna to nic nema, ja ich tiez pouzivam a s nikym som este nespala.

pravda je taká...

ked cítiš tampon, nie je zavedený dostatočne hlboko (až ku krčku maternice), a kúp si ob - silk touch, tie sú fajné:-)))

jujkaaaaaaaaaaaa

pravda je taka.....ja som ho uz tam mala, len hned ked som si ho tam dala, som si ho musela vybrat.taky pocit to sa neda vyjadrit, taky divny,ze to tam mam.. proste som si ho musela hned vybrat, som ho tam nemohla mat...ja to nechapem, asi mi sibe, aj ked by som to radsej mala jak vlozky..no neviem co to je..

pravda je taká...

skús si prehmatať "vnútro" ked nebudeš mať krámy, a budeš vedieť kde si ho tam máš dať... to máš akože zhnusenie? ved to je normálna vec, mať dnu tampon....je to oveľa lepší pocit ako vložky, len nazabudnúť pravidelne vymienať...!