Vložky, tampóny, intimky

Inner

Dlho som sa nevedela vzdat vloziek, raz som vsak necakane dostala kramy a kamoska mala pri sebe len tampon. A odvtedy len tampony. Je to fajn pocit, akokeby som menstruaciu ani nemala. Pouzivam Tampax Compak, prave kvoli aplikatoru vyuzitelnemu pri nedostatocnych hygienickych moznostiach. Zvyknem pouzivat aj intimky. Vacsinou nejake vonave - Carefree su prijemne vonave alebo aj Discreet. :-)

leilushka

cez rok pouzivam vlozky always - (tie nemaju konkurenciu)kedze v skole si tampony nechcem vymienat - spinave klucky na wc, atd... no cez leto nedam dopustit na tampony - pouzivam ob, ale aj kotex su velmi fajn. no a samozrejme aj intimky - discreet neparfumovane.

ančiči

Začala som s vlozkammi no postupne som sa odhodlala na tampony OB...ovela sa lepsuie citim...istejsia...a pohodlnejsie...No kazda zena sa musi sama rozhodnut co je pre nu lepsie...no ja uprednostnujem urcite tampony

petrushka

vzdy ked mam vlozku mam pocit ze ma niekto sleduje. cela som rada ked si mozem sadnut a byt si ista, ze o nej viem len ja.

lill

No ja najradsej pouzivam tampony pride mi to ovela pohodlnejsie a hlavne teraz v lete ale tak v noci si dam radsej vlozku. A intimku si dam vzdy ked mam tampon to ako taka istota alebo ked mi konci menzes.