Vložky, tampóny, intimky

Zora22

Ahojte.Ja som začínala vložkou.Skúšala som támpóny o.b.keď som bola panna a tiež mi to nešlo.Nevedela som sa uvolniť.Ale potom som to skúšala ďalej ,nevzdala som sa a podarilo sa mi to.Teraz používam Tampax compak keď mám silnejšie krámy.A cez slabšie vložky Naturella lebo sú mäkké a voňavé.Cez noc Always.

me for me

awojte..ja uz dlhsiu dobu pouzivam tampony tampax..su super,teda o.b. som skusala este davnejsie ale na tampaxoch mi najviac vyhovuje ze maju aplikator.nerozumiem tomu ako mozu v o.b pisat ze su navrhnute gynekologickou,ved predsa ked nemame k dispozicii teplu vodu a mydlo,to si mam ten tampon zavadzat tymi spinavymi prstami??no ble dakujem neprosim.. no a ked nepouzivam tampony,napr. v noci alebo ked som doma,tak jednoznacne always-ky, tie su podla mna tiez v poho su tenke a je viacero vyhovojucich velkosti..no a jedine negativum pri tamponoch vidim v tom ze mi gynekolog na ne neustale pinda..

misa191919

caute baby ja som dostala menzes prvy krat tento rok a zaujimalo byma ake by som mala pouzivat vlozky ake vy pouzivate

jaja

mno sak aj ja by som rada ob doma mam balenie 32 kusov ale ja to neviem ...mna to boli ked si to davam dnu...cez menzes som dost citliva mozno je aj tym...neviem ale dnes osm si kupila tampaX compak za podla mna dobru cennu 41 sk ...niesu drahe=) a som s nich stastna maju taky krasny fialovy obal=) mozno si myslite ze mi sibe ale mne pomoze pri uvolneni aj pekny obrazok prijemna farba=)...takze som zvedava na tie tampaxy a podla mna tie bez aplikatoru maju viacej nevyhod...napr pri gelovych nechtoch v skoleee na cestach a este mas z nich aj cely prst zagizdeny...=( fuj ked dostanem tak napisem ze ako sa mi to podarilo=D

osmicka

jaja: ja ked som zacinala s tamponmy tak som pouzivala tampax podla mna boli velmi dobre nemala som ziadny s nimi problem len sa musis neucit ich spravne pouzivat ale postupom casu som presla aj na tampony bez aplikatora a teraz som verna uz iba OB a su vynikajuuce

basenka:)

Dobry den.Chcela by so sa Vas opytat:je problem,ze mam 16rokov a mam male prsia?no nie zas az tak male ale kamosky su o nieco vyspelejsie.Dakujem