Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa zbaviť kútika na ústach?

karolinka07

Ahoj. Tiez sa mi casto robili kutiky a potom som zistila, ze je to sposobene oslabenou imunitou. Zacala som uzivat enzymy (wobenzym), tak snad sa mi to uz nebude vracat.

pomocnica

No ja som bola u doktorky a aj s liekmi na chorobu mi dala, že na ten kútik...a mi dala B-komplex, no ale neberiem ho veľmi, iba 2x zatiaľ na večer, lebo to zvyšuje chuť do jedla čiže. Ale tak asi ten, plus obyčajný hojivý zázrak a dávaj si na ústa aj nejakú pomádu, alebo tiež ten hojivý zázrak ak máš, aby sa ti nevysušili. Hlavne si ho neroznášaj, že si dáš najprv na kútik niečo prstom a potom pretrieš celé ústa. Tiež to môže byť chvíľkové a zmizne to.
Peknú dovolenku. ;-)

Monika123456

Ahojte, dostala som kutik a bohuzial nemam so sebou riboflavin, som na zaciatku dovolenky v thajsku a tu ho ano nekupim... Poradte mi prosim co by som si nanho mohla dat?

WHISPER

B-complex, kludne zobrať 2tbl a kutik natrieť ricinovym olejom hlavne na noc alebo kokosovy,

kutiky su z oslabenej imuniny, zo stresu

Matiedm

Cimmerin gel ,obsahuje ryboflavin.Mal som silny zapaleny kutik,teraz po 2 dnoch je uz chrasta,takze netrham a cakam kym sa zregeneruje,u mna to vyvolala unava a jesenne pocasie na cestach...

Blikak

Na kútik pomáha ozónová voda. Postačuje niekoľkonásobné opláchnutie a tvorba kútika sa zastaví, resp. kútik cca do 24 hodín zmizne.

didka206

ja jedine na pery keď mám akýkoľvek problém tak carmex ... ak keď herpes tak deň - dva a je preč
skús pozrieť cez toto -odkaz odstránený-

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.