Strach po sexe

Príspevok v téme: Strach po sexe
janco6598

Ahojte mám problem ja mam 19 partnerka skoro 16. Chodime spolu pol roka. Mali sme uz spolu sex ale vzdy po nom mam blbe myslienky ze co ak...ostane tehotna znicim jej zivot pouzivame kondomy.. v noci nespim rozmyslam nad tym co ak ostane tehotna ...co mam robit? verim tomu ze aj keby skombinovala vsetky druhy antikoncepcie aj tak by som sa bal do nej spravit...nechcem na to mysliet a uzit si sex s nou velmi ju milujem...

M74

Je také príslovie: "Kto sa bojí, nech do lesa nejde."
Žiadna 100% ochrana neexistuje. Na druhej strane ak Ťa ukludní, s partnerkou sme 13 rokov spávali a nič sa nepritrafilo. Používali sme gumu aj tabletky.

dobra vila

Janco, to sa az tak strasne bojis? :-O Ved pouzivate ochranu... nezacali ste sexovat iba nedavno? Lebo ja som vtedy mala tiez strasne strachovacky, po case to ustupilo, nevravim, ze na to nepomyslim aj teraz, ale predsa je to len ine... A hlavne, pouzivate kondom, keby sa ten pretrhol, VER MI, ze by si si to vsimol!!!!!! Tam nebude dierka ako po spendlikovej hlavicke, ale ako po prasknutom balone... takze klidek!!

bety8

to určite nerob, že s ňou prestaneš spávať. ja mám priateľa ktorý so mnou nespáva, bojí sa dieťaťa...mne to príde až divné, ved je to normálna vec, snažím sa ho pochopiť ale nejde mi to. a poviem ti že to nášmu vzťahu vôbec neprospieva, skôr naopak.

janco6598

To robim stále...ale ja sa proste nevem zbavit toho pocitu ze stale na to potom musim mysliet... ani jest mi nechuti po par dnoch to potom ustupi ale uz to prerasta do toho ze s nou radsej nechcem mat sex ako keby potom som nemal v noci spat a bat sa...:(

alani 222

tak používajte kondom a sprav sa mimo budeš mať vačšiu istotu len ju prosím nekrm hormonami a skus to prekonať a uvidiš aj sex bude krajší držíp palce