Najprv sex?

GiovanniX

natalka,ja aj hladam ine hodnoty na dievcine :),len proste vyjadrujem svoj nazor,ked sa paci tak paci,ked nie tak nie,nie preto to pisem aby sa urazila,len chcem nato poukazat,ze to nie je spravne.Tak vztah podla mna nefunguje,ze prv sex a potom laska...

natalka.

giovanni,ale ty si zase prilis radikalny, odsudzujes ludi len tak. A to len na zaklade sexu, zda sa mi ze ty milovanie mas na prvej priecke dolezitosti, lebo uz aj minule si pisal, ze sa rozhodujes na zaklade toho ci je dotycna panna alebo nie. Mal by si v cloveku hladat aj ine hodnoty a nie len sex:)

GiovanniX

0vecka-tu sa nepise o tom ze potrebuje niekto sex castejsie,ale o tom ze po prvom rande sa vyspia a potom sa rozhodne o vztahu.Podla mna to nie je normalne a nikdy ani nebude,take dievca by som si nikdy nevazil.A ano odsudzujem to.

......

no podla mna (nikoho neohovaram berte to ako moj nazor na dannu temu)

poniektore zeny si myslia ze staci trochu koketovat a dosiahnu ciel pretoze vsetci chlapi chcu len jedno sex
sex vsak nie je cesta k trvalemu vztahu muzi si pochopitelne radi uziju ale ked nemusia podstupit namahu a partnerku "neulovia" zvycajne to namotanie postupne slabne
chlap si zacne hladat inu partnerku ktoru by si viac vazil ktora by sa mu neponukala
sexom nie je mozne uspokojit vyssie potreby ako je ucta laska bezpecie ....

miaumic

pytala sa na vas nazor nie na ohovaranie. a vobec, preco ma byt zena hned slap*a?!
nie je! kolko je takych chlapov a nikto na to nic nepovie iba ze "sak to je chlap"...?! zenu su rovnocenne a takych chlapov je vsade dost

0vecka

2 Giovanni vobec s tym nesuhlasim ono su ludia ktory potrebuju sex castejsie ako ostatny a nemyslim si ze je na tom len nieco zle a podla mna je velmi pokrytecke to odsudzovat...

GiovanniX

Lenka25,pre teba slovo laska,znamena sex.Normalny chlap by si ani topanku neobtrel o teba,takto nebudes nikdy stastna,vidis menis priatelov ako ponozky,alebo oni teba,takze je to len o sexe,laska je daco ine...To ze ja som chlap,neznamena ze na prvom rande hned hodim do postele potencionalnu priatelku,kebyze ano tak mi ide len o sex a nie o vztah,alebo o falsosny vztah v ktorom ide len o sex...ak si sa nahodou urazila tak prepac:)

Lenka25

Vzdy som si planovala ze ked niekoho stretnem, budem ho dlho spoznavat a to najlepsie az nakoniec. ale clovek mieni, zivot meni.. Ked ste sami dvaja a tuzite po tom druhom, je tazke povedat nie. A mimochodom, napisala som ze najskor som sa snim vyspala apotom sme spolu zacali chodit. To neznamena ze som sa vyspala s 30.timi muzmi! S kazdym som chodila minimalne pol roka a nebolo ich vela.