HPV vírus

Well

Alternative Medicine Big Business in America

A new study says Americans spent over 33-billion dollars in out-of-pocket expenses on complementary and alternative medicine over the previous 12 months.

Related Videos

Indians in the Amazon Want to Sell Their Medicinal Plants
40 Percent of Americans Use Alternative Medicine
Over 1/3 of Americans Use Alternative Medicine
Supplement Labels Can Be Misleading
Some Herbal Supplements Bad Before Surgery
Alternative Medicine Big Business in America
Most People Don't Follow Herbal Supplement Guidelines
Study: Herbal Supplements May Do More Harm Than Good
10% Of Expectant Mothers Use Herbal Supplements
New Warnings About Popular Herbal Supplements

translate.google.sk

RNG

Memyslim si, ze potrebujem konzultovat s niekym inym o tychto veciach, nez citanie lekarskej literatury, periodik a clankov od alternativne posobiacich lekarov.
To ludia, co normalne absolvovali lekarske fakulty a pocas zivota sa rozhodli pouzivat rozne alternativne(tj nie bezne ) metody. A ak neodoberas ich periodika a nestudujes z nich pravidelne, tak ako ja uz vyse 15 rokov, asi si nemame co povedat vzajomne. Bolo by to len jednosmerne.
A to som tu na tomto fore robil roky az sa mi zunovali neustale utoky kohokolvek anonymneho a obcas skrtanie casti mojich prospevkov, najma ked som specificky povedal, kde vselikde jednotlive doplnky dostat, co pomahaju liecit v klinicky ucinnych davkach a tak ma tu najdes len zo zvedavosti.
Inac prispievam na fore
rng.uforum.sk obcas, lebo je to forum adresovane na mna a vedie ho jeden z mojich priaznivcov, z vdacnosti, ze som mu pomohol s jeho problemami.

RNG

Imunit na rozne mikroby je hromada. Su rozne specificke a aj sirokospektralne.
V prirode je mnozstvo virusov a roznych inych mikrobov a rozne rastliny a zivocichy sa proti nim vedia branit roznymi latkami. Tieto prirodne latky sa daju izolovat a pouzit pri zvyseni imunit alebo priamo v boji proti roznym mikrobom. Zialbohu, tieto prirodne latky su pomerne lacne a neexistuje na ne pravo pouzivat vylucne(patentova ochrana) takze sa nehodia farmaceutickym spolocnostiam, ktore, ako vsetky ostatne podniky, sa snazia zarobit v prvom rade.
Neslobodno sa im ani divit, ze sa snazia konkurenciu z prirody diskreditovat a vsemozne potlacit.
Kedze maju "v hrsti" vsetky oficialne uznane lieky a prakticky cely trh s nimi, vcitane vzdelavania lekarov, tak isto sa nemozno divit, ze maloktory lekar o prirodnych prostriedkoch vobec vie a este menej sa ich odvazi ich pouzivat, aby neboli oznaceni za "sarlatanov"
Ale v prirode su virusy a bakterie miliony rokov a neprevladli, takze je tam vzdy dostatok prostriedkov proti nim. A mnohe z nich su natolko neskodne, ze mozu byt schvalene ako potravinove doplnky
To sa neda o syntetickych liekoch, kde musi byt dokazane na patentovu ochranu, ze predtym nikde neexistovali a podavatel patentu ich vytvoril(aka Stvoritel...)povedat a kriteria na schvalenie nie su neskodnost, ale viac uzitku nez skody, statisticky. A aj to sa casto ovplyvnuje klamlivym schvalovacim procesom, lebo inac pre co by mnohe lieky boli po case stiahnute ako prilis skodlive, ked dovtedy boli uznane za viac uzitocne, ako skodlive.

mate59

myslím, niekde som čítal, že HPV 6 a 11 spôsobuje genitálne bradavice a typy 16 , 18 sú zodpovedné za najviac prípadov karcinomu krčka maternice.

annaka

teraz berem liek isoprinosine,berem imunol,pokusim sa posilnit imunitny system,verim,ze sa mi to podari.totiž,chcela by som v blyzkej buducnosti zalozit rodinu,a dufam,ze sa mi to napriek HPV virusu podari,

RNG

Inac, virusy sa daju potlacit velmi jednoducho spravnymi doplnkami.
O celkovom vyhubeni je tazko rozpravat, lebo samo telo hubi virusy a zopar ich vzdy unikne pozornosti obrany, takze preziju obvykle v tele do konca zivota.
Ale to nie je ziadny problem, ked ma clovek silnu viralnu imunitu. Pre to este raz zdoraznujem pri sucasnyc velmi rozsirenych virusoch celosvetovo, zvyste si viralnu imunitu, inac na to mnohi doplatia.

RNG

Nikde som nevidel dokaz, ze I3C potlaca virusy. Ale je plno dokazov na to, ze znizuje estrogennu cinnost a je silne protirakovinny,tj nedovoli sa zmeny na krcku maternice a inde vyvinut do karcinogennych.
Kedze som uz o tom viackrat pisal, vyhladajte si to vo vyhladavaci pod heslom "viralna imunita, RNG"