Kamarat

Príspevok v téme: Kamarat
samantha1

ahojte,
poradte mi, neviem co si mam mysliet, mam kamarata, s ktorym sa poznam od detstva, celkom dobre si rozumieme, sme skoro kazdy den v kontakte, medzi nami bolo uz aj viac, no k sexu nedoslo, vieme o sebe vsetko... no v posledne dni bol zvlastny, a hlavne potom co sa ma pytal, ze kto mi pisal smsku, a ja som povedala, ze to nie je jeho vec.... a on na to, ze si mam ist kam chcem.... a od vtedy sa mi uz neozval... je to uz 4dni, co je dost, lebo stale si volame minimalne tri hodiny denne

Dereksk

Podla mna je najlepsie si to vyjasnit narovinu. Ked sa na teba uz ani nepozrie, tak nemas co stratit. Komunikacia je zaklad. 22 rokov je dost na to, aby ste sa vedeli otvorene porozpravat.

Nemusis nanho hned vystartovat s otazkou, ci ma o teba vazny zaujem. Povedz mu, ze sa sprava zvlastne posledne dni a ze ta to mrzi a mas pocit, ze stracas kamarata. Opytaj sa ho, preco je to tak. Keby chodil okolo horucej kase a nemal sa k odpovedi tak uz zostava hadam len priama otazka.

samantha1

a ako sa mam dozvediet ci chce nieco viacc? nechcem sa ho to opytat na rovinu, lebo sa bojim, ze stratim kamarata, a inak aj tak asi je to v keli, vobec ani na mna uz nepozrie.... ked sa snim stretnem...

miauu

tak mu napis ze tym "ze to nie je jeho vec...." si to nemyslela zle ale si ho iba nechcela zatahovat do blbosticiek, ze to nebollo myslene zle :)
a mam taky dojem ze chalan by aj chcel nieco viac

Dereksk

Asi ziarli. Mozno by chcel byt viac ako kamarat alebo vas vztah uz vnima ako nieco viac. Neviem co si mam predstavit pod "medzi nami bolo nieco viac", mozno je z toho zmateny. Tiez nepises, kolko mate rokov. Najlepsie bude sa s nim porozpravat a vyjasnit si to.