Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Obrazce, Bolest hlavy, spatne na zaludok

Príspevok v téme: Obrazce, Bolest hlavy, spatne na zaludok
rdyforit

Ahojte potrebujem aby mi niekdo poradil resp. objasnil o aku diagnozu sa jedna.

Mam 21 rokov 108 Kg 186 cm. Trapia ma nasledujuce priznaky a neviem co to moze byt. Zacina sa to zhorsenim zraku aby som bol presny tak vidim akoby obrazce podobne ako ked sa pozriete do slnka. Na zaciatku je to iba mala cast (ked si zakryjem lave a potom aj prave oko stale to tam je) ktora sa postupne rozsiruje skoro na cele zorne pole a robi mi to vazne problemi pri napr citani ale aj beznom identifikovani prostredia. Musim sa zahladiet na dany predmet alebo niaky nazov proste hoco co chcem identifikovat aspom zo 5-6 sekund aby som cez tieto obrazce spoznal na co sa to vlastne pozeram. Toto je taka, ja som to nazval Prva faza. Ked to prechadza dalej tak postupne tieto obrazce miznu, alebo sa zmensuju je to dost variabilne a postupne nastupuje narastajuca bolest hlavy hlavne uplne na vrchu niekedy smerujuca az do vnutra hlavy. V tomto stave som uz neschopny robit akekolvek bezne veci. Toto je druha faza. V tretej faze sa bolest hlavy nie akoby zmierni ale uz nie je taka intenzivna a nastupuju pocity ako napinanie na zvracanie a neviem ako by som to nazval proste sa zbadam ze som prestal dychat a zacnem lapat po dychu. Tieto priznaky dokopy trvaju cca 8 hodin. Proste som nemozny len lezim v posteli a cakam kedy to prejde. Raz sa mi dokonca stalo, ze mi zacala trpnut lava strana tela. Najskor lice potom ruka a nakoniec stehno (mohol som mat tych 14 rokov), ale to sa mi stalo len raz. Potom este asi zhruba 1-2 dni ked raznejsie vstanem alebo kychnem tak ma to zaboli na vrchu hlavy. Tieto stavy mam asi tak od 12 rokoch v nepravidelnych intervaloch. Raz som ich mal dokonca hned po sebe a inokedy pocas studia na strednej skole som mal dokonca 3 roky pokoj uz som dokonca myslel ze to zmizlo ale myslil som sa :( Nikdy som nebral ziadne drogy ani nic podobne pocas mojich 21. som si nezapalil ani jednu cigaretu a alkohol ? opil som sa asi tak 4 krat za zivot... Doma nemam ziadne problemi ani nic ine co by mi niak posobilo na psychiku ani som neprekonal ziadnu vaznu chorobu ani nehodu ani uraz. Tak ak mate vo svojom okoli niekoho kdo ma podobne priznaky alebo aspom niaky znich alebo ste sa stakymto dacim stretli prosim poradte pretoze neviem ci je to niaka neruolog. vada alebo nebodaj psychicka alebo ja neviem....

janka21d

ahojky, ja som bola s takymito priznakmi - iskrenie pred ocami alebo ako si to ty nazval obrazce ako ked pozries do slnka a nasledna bolest hlavy - u neurologa a diagnoza bola oftalmicka migrena..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.