stála bolesť v podbrušku+pálenie

Príspevok v téme: stála bolesť v podbrušku+pálenie
lienocka2808

Ahojte,ja som uz naozaj bezradná. Od decembra 2009 ma trápi bolest v podbrušku + bolest pri pohlavnom styku, a s tým súvisiace pálenie. Niekedy je to lepsie niekedy je to horsie. Najhorsie na tom celom je, ze som absolvovala radu vysetreni a samozrejme nic mi nezistili. Kultivacne vysetrenia-kvasinky, gardnerella, kvapavka a ine bolo v poriadku. Pap test - 2, HPV negativne, Sono vnut. pohlav organov bez naznaku zapalu-negativne. Bola som odoslana na urologiu, sono obliciek + mechura v poriadku, testy na chlamidie, uraplazmy a mykonplazmy negativne. Urolog ma odpalil s tym, ze nevie co ma somnou robit ze som ok. Lenze mna to boli v podbrusku kazdy, den, neviem identifikovat tu bolest, ci je to gynekologicke alebo urologicke, Uz nemozem ani poriadne sexovat :( som naozaj bezradna. Neviem co mi je...

evitasipos

Lienočka. Vyriesil sa uz tvoj problem? Ja mam uplne tie iste priznaky uz osem rokov a nic mi nenasli len sa trapim..pomoz mi prosim ak vies..

magg

partnerovi robili krvné testy na chlamydie.. teraz sa chystá urológovi na vyšetrenie.. lenže ak sex, tak u nás s ochranou preistotu a problémy sú stále :(

aaandy

ja by som vyskúšala prírodné produkty ako napríklad huba reishi ja som mala tiež bolesti v podbrušku a teraz nemám žiadny problém.keď máš záujem napíš andreafuleova@azet.sk

magg

žihlavový, alchemilkový,myší chvost... toľko som ich za 4 roky popila ako nikdy..imunita super, no nič nepomáha..hm..tak už len dúfam v tú autovakcínu, že pomôže..už ma prešla trpezlivosť.. takisto som brala betaglukány, brusnice, probiotiká, urovaxom... na mňa prislabé :)

magg

Lienočka, ja som skúšala diétu bez chlebíka, nepomohla.. teraz mi idú urobiť autovakcínu, dúfam, že pomože

lienocka2808

ano jem vela chleba, milujem chleba :).
Nenapadla ma tato varianta, doteraz som bola iba u gynekologa a urologa a ti mi nic nezistili. V aprili som bola aj na gastroskopii ale na kolonoskopii som este nebola. Ja mam ale skorej bolesti v podbrusku a pri styku. No ale clovek nikdy nevie. Ako sa to prejavuje to nedostatocne travenie sacharidov??

janoo

lienocka2808 - moze ist aj o zle travenie sacharidov-skrobov v hrubom creve.nejes vela chleba? (rezistentne skroby)