posledne stadium rakoviny prsnika

lioness_01

watermelon, lenže ja tu aspon narozdiel od teba nepúšťam do éteru takéto sr.čky a veci, ktorým hov.o rozumiem...
človek by sa mal vyjadrovať iba k veciam, ktorým rozumie... ty rakovine a určitým veciam nerozumieš ani trochu ale vyjadruješ sa... ja by som ti aj všeličo vysvetlila, ale má to význam? si zaslepená, vidíš iba to, že surová strava je všeliek... ja netvrdím, že je to zlé - nech sa páči, ak niekomu taký životný štýl vyhovuje, nech tak žije, úprimne by mi bolo jedno, aj keby si jedla miesto mrkvy klince, ale neznášam ak niekto tvrdí niečo čo proste nie je pravda, alebo možno aj je len ale iba z časti...

a ja som nedošla radiť, ja s tebou diskutujem, len to si si ešte asi nevšimla...to bude zrejme tou surovou stravou...

lioness_01

"...mas telo v rovnovahe, je zdrave, nema ti preco zrazu vzniknut z nicoho nic daky hormonalny problem. TOuto stravou sa kopec ludi vyliecilo prave aj z hormonalnych problemov, problemov stitnej zlazy, skratka tu vyhovorky typu hormon neobstoja..." - týmto si iba potvrdila to, čo som si aj myslela. Nemáš ani najmenšiu šajnu o tom, ako to v skutočnosti funguje.

lioness_01

pauli, to si troška dosť domrvila :D

watermelon, nemám slova k tvojim "medicínskym" poznatkom z onkológie... fakt nemám slova...

ele

Aka trapka! :DDD Davno som nezazila cloveka sa takto zosmiesnit :DDD Omyl, neprezivam radost, len sa strasne smejem chichichi :D

pauli 73

hehe, so ti chcela urobiť radosť aby si si zase mohla podvihnúť sebavedomie... papa a nie som tvoja, či? a už ozaj nereagujem, nezdržiavaj ma :))) ahoj