Živá voda-mýty-bludy-klamstvo alebo pravda

Príspevok v téme: Živá voda-mýty-bludy-klamstvo alebo pravda
Prieskum

Mohli by ste napísať skúseností ako Vám pomohli pri liečení, správnej výživy alebo rekonvalescencii rôzne druhy vôd -vodovodná voda -pramenistá voda -studňová voda, destilovaná voda,zásaditá, kyslá, slaná, ionizovaná voda, strieborná voda -diamantová voda atď. Všetci potrebujeme zdravú vodu a zdravé prostredie, ale aké to má byť ?

Čo ďalej

Ako len sa všetci zaoberajú rôznymi zdravotnými a stravovacími problémami a veľmi zabúdajú na to z čoho existujú a žijú.
Veď cca 80 % vody majú v sebe.A dajte do motora k dobrému oleju nejakú gebuzinu a pokazí Vám aj dobrý olej a motor nebude ťahať!
Z neba keď bude padať kyselina, olej , zem neprinesie úrodu a všetok život zahynie.
A viete koľko vody kvalitnej a čistej a destilovanej je treba aby sa zem za tisícročia očistila aby mohol na nej prekvitať život? Tak isto je to aj s telom človeka !
Pri výžive treba najprv venovať sa čo pijeme a naposledy čo jeme.
Lebo len kvalitná voda nám pomôže tráviť gebuziny čo pcháme do úbohého tela. Bez kvalitnej vody Vám pomaly budú kolabovať ogány a nakoniec sa poškodia!
Bez jedla sa dá vydržať vraj 40 dní. ale bez VODY len pár dni.Preto VODA je veľmi dôležitá v našom živote !

Andrej M.

Netreba zabúdať na pitný režim. Má to jeden háčik.Minerály by sa mali nachádzať v takom zložení ktoré chýbajú tomu človeku, ktorý sa osviežuje keď je smädný. Keď je telo smädné a zahustené minerálmi mal by človek piť veľmi slabo mineralizovanú čistú vodu aby sa tlak a hustota dostala do vyváženia.Treba to vyskúšať a vraj budeme zdravší.

Mariena M.

Je rozdiel žiť v chorobách a ťažkostiach 30 rokov a je rozdiel žiť 30 rokov zdravo bez chorôb.Čo si človek vyberie ?

Mariena M.

Je rozdiel žiť v chorobách a ťažkostiach 30 rokov a je rozdiel žiť 30 rokov zdravo bez chorôb.Čo si človek vyberie ?

lost

Jeden kamos (moslim) mi vcera hovoril ze udajne (podla Koranu? alebo asi tak nejak) existuje nejaka "ziva voda" (ale to je asi zle prelozene), a udajne sa jej napil jeden clovek (zabudolsom meno ale volal sa na Z.) a zije az dodnes. Udajne ho nejaky kral prosil aby sa mohol tej vody napit a tak ho zobral k nejakemu jazeru, kde sa ludia modlili aby im Boh dovolil zomriet. Potom kral povedal ze radsej taku vodu nechce, lebo nechcel skoncit ako ti pri vode...
To len tak na okraj :D

Sidonius A.

Mnoho štúdii o vode tvrdí, že voda má raz dobré vlastnosti pre konzumáciu a zaz iné tvrdia že nie je vhodná na pitie. Vraj je vedecký preskúmané, že v Tibete ľudia sa dožívajú dlhého veku v \"z d r a v í\". Pijú vodu len z
\"vysokohorských\" ľadovcov. Táto voda je bez minerálov ako tvrdi americký doktor v knihe,
Šokujúca pravda o vode, tak prečo by nám mala škodiť ľadovcová voda ,čo je v praxi voda destilovaná bez minerálov. Asi je kdesi chyba. Dr.J.K. objavil ako to s tou vodou pre náš organizmus je. Je mnoho vedecký podložených dôkazov o účinkoch tejto vody.
Destilovaná voda má rôzne vlastnosti za rôzných podnienok, preto je veľký rozdiel medzi vodou a vodou. Vedci asi vedia čo by sme mali piť, no asi nechcú aby ľudstvo bolo zdravé.

TrainingBoy

Nemaju s tym problem prave preto ze to mnozstvo je zanedbatelne. Slovensko ma dostatok vody, mozno preto je kvalitna ze ju nemusime brat z nejakych menej kvalitnych zdrojov, ale ktovie ... kazdopadne bude zaujimave ako sa situacia vyvinie, napriklad v takej azii kde vacsina riek prameni v tibete, ktory vsak ovlada cina. Uvidime co na to povie india, pakistan a banglades. Ale ludia by mohli porozmyslat, mi tu rozpravame o zivej vode, ako keby sme od dobroty nevedeli co robit a tam ludia mozu byt radi ze mozu pit vodu ktora obsahuje arzen.

lost

TrainingBoy

este tusim ze som niekde tu na Zdravi cital ze SR ma najkvalitnejsiu vodu :)

co bol pre mna sok :D
ze byt medzi 1. ale v tom pozitivnom slova zmysle :)

ale zaujimave ze prave v Australii takto manipluju s vodou, ved su tam dost mentalne inteligentny ludia, nemaju s tym problem ?!

lost

illaja

rad vidim niekoho kto si tiez mysli take teorie :D

ale ma to hacik, PODLA MNA, ak by niekto chcel prave vodou znicit ludstvo, nebude mat najmensi problem nakazit aj mineralky.. popripade ak je to take vazne - staci si urobit zasoby vody :) alebo ak zijes pri rieke, tak rovn ovyrabat cerstvu vodu :D

ale staci jedna chemicka/biologicka bomba nad mesto a je s nami amen tak ci tak..

Mimochodom, odstata voda v kohutiku (no odstata, tak 10litrov odstata, par dni) v Novom meste v BA je naozaj cudna, divny zpach a chuti to ako .. penicilin? :D (ale mozno nie, len je tam extremne mnozstvo chloru), po tych 10litroch je OK, ale tie zaciatocne su otrasne, staci 24 hodin a tak chuti.. mozno nezvyk, alebo neviem co to je

tak

Vies, vsetko na svete Ti bude naporudzi, bude tu pre Teba, bude Ti pomahat a liecit, poviem len jeden priklad, moja maminka si dala do hlavy, ze jej skodia vyfukove plyny, z lietadiel ... a na druhy den sa nemohla pohnut na nohy, psychika robi divy, ...